Chrobry – Arka typy, kursy i zakłady ✔️ 27.11.2021

W sobotę o 12:40 Chrobry Głogów podejmie Arkę Gdynia. To będzie pojedynek dwóch ekip, które do tej pory notowały zbliżone rezultaty. Jakim wynikiem zakończy się ten mecz? Mamy kapitalne Chrobry – Arka typy.

Typy przed meczem Chrobry – Arka. Koniecznie weź pod uwagę

Przygotowaliśmy dla was Chrobry – Arka typy, które na pewno przydadzą się wielu osobom. Kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji? Na co warto zwrócić uwagę?

Chrobry - Arka typy

Trzy punkty dla Arki Gdynia

Naszym zdaniem trzy punkty w tym spotkaniu odnotuje Arka Gdynia. Typujemy tak dlatego, że gdynianie wygrali dwa z ostatnich czterech meczów przeciwko ekipie Chrobrego Głogów.

Mniej niż cztery bramki

Lubisz typować liczbę bramek? Warto rozważyć zatem wskazanie, że w tym spotkaniu padną mniej niż cztery gole. Aż 11 z ostatnich 15 meczów Chrobrego Głogów kończyło się co najwyżej trzema bramkami.

Gole tylko z jednej strony

Proponujemy Chrobry – Arka typy, że gole zdobywać będzie tylko jedna drużyna. Mamy na uwadze to, że aż w czterech z ostatnich pięciu spotkań gdynian trafiał jeden zespół. To bardzo wymowna statystyka.

Podobne potencjały

Sobotni pojedynek w Głogowie powinien być naprawdę interesujący. Wszystko dlatego, że spotkają się zespoły o zbliżonym potencjale, na co wskazuje sytuacja w ligowej tabeli.

W bieżących rozgrywkach Fortuna 1. ligi Chrobry Głogów wywalczył 22 punkty (6-4-7). Zespół Arki Gdynia ma na swoim koncie natomiast 26 „oczek” (8-2-8).

Mocne punkty ofensywy

Oba Chrobry – Arka składy mają ofensywnych liderów. W szeregach Arki do tej pory wyróżniali się Adamczyk i Czubak, którzy wywalczyli po sześć bramek. Po stronie Chrobrego liderem jest natomiast Lebedyński (5 goli).

Ostatnie wyniki

W ostatnich dwóch meczach Arka Gdynia dwukrotnie przegrywała. Chrobry w zeszłej kolejce też musiał przełknąć gorycz porażki, jednak wcześniej zwyciężył.

Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch ekip zakończył się wynikiem 2:0 dla Chrobrego Głogów. Wcześniej Arka wygrała 3:0.

Chrobry – Arka transmisja – ważne informacje

Mecz będzie można oglądać na kanale Polsat Sport. Początek zmagań w sobotę o 12:40. Oczywiście dostępna będzie również Chrobry – Arka transmisja online.

Gdzie znaleźć korzystne na Chrobry – Arka kursy?

Po dobre Chrobry – Arka kursy zapraszamy do takich bukmacherów jak forBET, Betclic oraz STS. Gwarantują oni również bogatą ofertę.

FAQ przed pojedynkiem w Głogowie

  • Gdzie najlepsze typy na to spotkanie?
    Świetne typy można znaleźć w naszym tekście.
  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?
    Lepszy okazał się Chrobry Głogów. Głogowscy piłkarze triumfowali 2:0