Chrobry Głogów – Arka Gdynia typy, kursy i zapowiedź (23.09.2023)

Pora na kolejne pierwszoligowe emocje! W dziewiątej kolejce dojdzie do interesująco zapowiadającej się konfrontacji w Głogowie. Z tej okazji przedstawiamy wyborne Chrobry Głogów – Arka Gdynia typy.

Chrobry Głogów – Arka Gdynia typy i przewidywania

Przedstawiliśmy już bardzo interesujące Chrobry Głogów – Atka Gdynia typy na mecz w Głogowie. Z pewnością niektórzy zastanawiają się skąd takie, a nie inne przewidywania. Rozwiewamy zatem wszelkie wątpliwości.

Chrobry Głogów - Arka Gdynia typy

Triumf Arki przewidujemy nade wszystko z uwagi na fakt, że – w naszym odczuciu – jest to mocniejsza drużyna. Ostatnimi czasy prezentowała się lepiej niż Chrobry Głogów – wygrała trzy z poprzednich pięciu pojedynków. Uważamy, że jest to bardzo wymowne i świadczy o poziomie ekipy z Gdyni.

Ponadto zakładamy, że gole będą padać z obu stron. W tym przypadku uwzględniliśmy między innymi kwestię tego, że w siedmiu z ostatnich dziesięciu meczów, w których Arka grała na wyjeździe, obie drużyny strzeliły gola. Niewątpliwie jest to bardzo istotna statystyka.

Przed konfrontacją w Głogowie warto rzucić okiem na sytuację w tabeli Fortuna 1. ligi. Arka Gdynia aktualnie zajmuje 10. miejsce. Ma na koncie 11 punktów. To efekt trzech zwycięstw, dwóch remisów, a także trzech porażek. Chrobry Głogów natomiast znajduje się na ostatniej lokacie. Póki co wygrał jeden mecz, raz zremisował i poniósł sześć porażek. Ma zatem tylko cztery “oczka”.

Chrobry Głogów – Arka Gdynia ostatnie wyniki

Ostatnie mecze tych dwóch ekip dostarczyły wielu emocji. Jakie padały w nich rezultaty?

Ostatnie mecze Chrobrego Głogów:

 • Wisła Kraków – Chrobry Głogów 1:1
 • Chrobry Głogów – Zagłębie Lubin II 1:1
 • Chrobry Głogów – GKS Tychy 2:1

Ostatnie mecze Arka Gdynia:

 • Arka Gdynia – Miedź Legnica 2:1
 • Odra Opole – Arka Gdynia 1:0
 • Wisła Kraków – Arka Gdynia 5:1

Chrobry Głogów – Arka Gdynia bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te drużyny rywalizowały 21 kwietnia 2023 roku. Wtedy Arka Gdynia wygrała 3:0.

 • Chrobry Głogów – Arka Gdynia 0:3
 • Arka Gdynia – Chrobry Głogów 3:4
 • Arka Gdynia – Chrobry Głogów 0:2

Wcześniej Chrobry Głogów dwukrotnie pokonywał gdyńską Arkę. 16 września 2022 roku głogowianie triumfowali 4:3, zaś 26 maja 2022 roku było 2:0 dla Chrobrego Głogów.

Chrobry Głogów – Arka Gdynia kursy bukmacherskie

Nasze Chrobry Głogów – Arka Gdynia typy jasno wskazują na to, że spotkanie zakończy się wygraną Arki Gdynia. W świetle faworyta ten zespół stawiają również bukmacherzy.

 • Wygrana Chrobrego Głogów: 4,15
 • Remis: 3,70
 • Wygrana Arki Gdynia: 1,79

Gdzie oglądać Chrobry Głogów – Arka Gdynia? Transmisja

Chrobry Głogów zmierzy się z Arką Gdynia w dniu 23 września 2023 roku. O której Chrobry Głogów – Arka Gdynia? Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 20:00. Będzie to mecz dziewiątej kolejki Fortuna 1. ligi.

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja z tego wydarzenia. Mecz będzie można oglądać za pośrednictwem Polsat Box Go. Oczywiście wymaga to posiadania subskrypcji, co warto mieć na uwadze.