Chrobry Głogów – ŁKS Łódź typy, kursy, analiza (06.08.2022)

Szybkie dołączenie do swojego odwiecznego rywala, a więc awans do piłkarskiej elity, to nadrzędny cel ŁKS-u na sezon 2022/2023. Czy po końcowym gwizdku starcia w Głogowie popularni Rycerze Wiosny będą nieco bliżsi jego realizacji? Chrobry Głogów – ŁKS Łódź typy, kursy, analiza.

Chrobry Głogów – ŁKS Łódź typy bukmacherskie

Jakie Chrobry Głogów – ŁKS Łódź zakłady należy wziąć tym razem pod uwagę. Oto kilka naszych subiektywnych propozycji:

Emocji jak na lekarstwo

Analiza kilku wcześniejszych meczów z udziałem obu ekip pozwoliło nam zawrzeć w akapicie Chrobry Głogów – ŁKS typy pewną dość interesującą propozycję. Uważamy bowiem, że na obiekcie w Głogowie nie padnie tym razem zbyt wiele bramek. Dwie to absolutny maksimum.

chrobry-glogow-lks-lodz-typy

W niemal każdym z poprzednich trzech spotkań ligowych w wykonaniu Chrobrego oraz ŁKS-u gole padały już na przestrzeni pierwszych czterdziestu pięciu minut. Choć w najbliższą sobotę nie przewidujemy zbyt wielkiego strzelania, to jego początek powinien mieć miejsce właśnie podczas trzech kwadransów otwierających te zmagania.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • ŁKS – Chrobry 0:1
  • Chrobry – ŁKS 1:0
  • Chrobry – ŁKS 1:0

W historii bezpośrednich potyczek na linii Chrobry – ŁKS widać ostatnio zdecydowaną dominację tych pierwszych. Jej utrzymanie będzie skutkowało wyprzedzeniem łodzian przez ekipę z Głogowa. Jest zatem o co walczyć.

Ostatnie spotkania Chrobrego

  • Chojniczanka – Chrobry 0:2
  • Chrobry – Ruch 0:2
  • Stal Rzeszów – Chrobry 3:3

Po wyraźnej porażce z Ruchem Chrobry odkupił swoje winy podczas wyjazdowego starcia w Chojnicach. O premierowy triumf na własnym obiekcie może być trudno, ale jest to oczywiście jak najbardziej możliwe. Potrzeba jednak do tego całkiem sporo wysiłku. Pytanie, czy Chrobrego będzie na niego stać.

Ostanie mecze ŁKS-u

  • ŁKS – Skra 2:1
  • GKS Tychy – ŁKS 0:1
  • ŁKS – GKS Katowice 0:2

Forma prezentowana dotychczas przez Rycerzy Wiosny jest co prawda dość zadowalająca, ale zawsze mogłoby być nieco lepiej. Co najmniej pół Łodzi mocno na to liczy. Ich ukochana drużyna na podium to coś, czego z pewnością bardzo pragną.

Kiedy spotkanie Chrobry Głogów – ŁKS? O której?

Początek omawianych zmagań zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 6 sierpnia 2022r.

Gdzie obejrzeć Chrobry Głogów – ŁKS?

Na ten moment brak jest jakichkolwiek informacji na temat relacji na live z tego meczu w którejś z ogólnodostępnych stacji telewizyjnych.

W wolnej chwili zachęcamy do rzucenia okiem na krótką analizę starcia Górnika Łęczna z Resovią.