Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec typy, kursy i transmisja na żywo

Na finiszu pierwszoligowych rozgrywek, Chrobry Głogów zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. Z kilku względów rywalizacja ta zapowiada się dość pasjonująco.

Chrobry – Zagłębie Sosnowiec typy bukmacherskie

Na początek mamy dla Ciebie paczkę prognoz. Nasze Chrobry – Zagłębie Sosnowiec typy sprawdzisz poniżej.

Głogowanie wrócą na zwycięską ścieżkę?

Chroby Głogów toczy korespondencyjny pojedynek z Sandecją Nowy Sącz o udział w barażach o ekstraklasę. Obie ekipy przed ostatnią kolejką mają po 47 punktów, a więc w głogowskiej ekipie jest najwyższa mobilizacja. Dla Chrobrego najbliższy mecz będzie także okazją do powrotu na zwycięską ścieżkę, a nawet podwójną drogę zwycięstw. Po pierwsze, głogowianie ostatnio grają kiepsko. Nie wygrali czterech kolejnych spotkań, dwa z nich przegrywając. Jeżeli spojrzymy jeszcze szerzej, to w ostatnich 10 kolejkach, Chrobry Głogów wygrał tylko dwa razy. To niewątpliwie szok dla kibiców z Głogowa, którzy byli na jesieni przyzwyczajeni do zdecydowanie lepszej gry swoich idoli. Po drugie, Chrobry chce też się przełamać w bezpośrednich meczach przeciwko Zagłębiu Sosnowiec. Tutaj historia pokazuje, że Chrobry wygrał 4 z 5 ostatnio rozegranych bezpośrednich meczy, ale w ostatnim pojedynku przegrał 2:3.

chrobry zagłębie sosnowiec typy

Co słychać z kolei w ekipie Zagłębia Sosnowiec? Drużyna ta zapewniła sobie utrzymanie, zajmując ostatnie bezpieczne miejsce. Przewaga Zagłębia nad Stomilem to cztery oczka i to właśnie ta druga ekipa pożegna się z Fortuna 1. Ligą. Sosnowiczanie grają ostatnio dość dobrze, jak na formę, do której przyzwyczaili w kampanii ligowej 2021/22. Zagłębie przegrało tylko 1 z 5 ostatnich meczy, notując przy tym 3 remisy i 1 zwycięstwo.

Stawiamy na Chrobry – Zagłębie Sosnowiec typy na wygraną głogowian. Mamy na uwadze wszystkie statystyki oraz przede wszystkim cel, który chce osiągnąć Chrobry. Nie oznacza to jednak, że grające o pietruszkę Zagłębie łatwo odda plac gry. Wręcz przeciwnie. Uważamy, że gole padną z obu stron. W ostatnim bezpośrednim meczu mieliśmy wynik 3:2 dla Zagłębia, a sosnowiczanie w 4 z 5 ostatnich meczy wyjazdowych zdobyli przynajmniej jednego gola.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Warto zwrócić uwagę na trzy ostatnie bezpośrednie pojedynki, z których dwa padły łupem Chrobrego, ale jak już nadmieniliśmy, w ostatnim meczu triumfowali gracze Zagłębia Sosnowiec.

  • Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów 3:2
  • Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec 1:0
  • Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów 1:2

Gdzie z Chrobry – Zagłębie Sosnowiec transmisja?

Niestety, mecz nie będzie pokazywany w telewizji. Jednak ze spotkania Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec transmisja online dostępna będzie na platformie Polsat Box Go. Pierwszy gwizdek o godzinie 12:40.

Najczęściej pojawiające się pytania

  • Czy Chrobry ma szansę na awans do Ekstraklasy?

Tak, drogą baraży.

  • Czy Zagłębie Sosnowiec spadnie z ligi?

Nie, ma już zapewnione utrzymanie.