Chrobry – Podbeskidzie typy, kursy i przewidywania na mecz (14.08)

W sobotę czekają na nas kolejne 3 spotkania w ramach 6 kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Oczy kibiców skierują się między innymi na stadion w Głogowie. Przygotowaliśmy na pojedynek Chrobry – Podbeskidzie typy, które pomogą wam z obstawianiu u bukmacherów.

Chrobry – Podbeskidzie typy oraz najlepsze kursy przed tym pojedynkiem

Wszyscy, którzy chcieliby postawić na mecz Chrobry – Podbeskidzie zakłady powinni przeczytać ten artykuł. Zawarliśmy w nim dwa, naszym zdaniem najciekawsze i najbardziej realne przewidywania na pojedynek w Głogowie. Wzięliśmy pod uwagę wiele aspektów, między innymi historię bezpośrednich spotkań czy ostatnie wyniki obydwu drużyn.

Która z drużyn w niedzielę zaprezentuje się lepiej i zgarnie 3 punkty?

To już szósta kolejka spotkań w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Przed potyczką Chrobry – Podbeskidzie kursy faworyzują drużynę gości. Czy będzie to dla nich łatwe spotkanie? Dotychczas podopieczni Marka Gołębiewskiego rozegrali 4 pojedynki. Zdobyli w nich 4 punkty co daje im 11 miejsce w tabeli. Zdecydowanie lepiej u startu sezonu prezentuje się drużyna z Bielska-Białej. Pięć spotkań, 3 zwycięstwa i 2 porażki lokuje drużynę z Beskidu Małego na 5 pozycji.

chrobry - podbeskidzie typy

Przed nami pojedynek Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Który z zespołów dopisze po nim do swojego dorobku 3 punkty. Według nas będzie to ekipa gości. Drużyna Mirosława Smyły lepiej rozpoczęła ligowy sezon i to w nich wypatrujemy faworytów. Zespół gości triumfował aż w 6 z 10 ostatnio rozegranych spotkań na wyjeździe. Drugie nasze na mecz Chrobry – Podbeskidzie typy to liczba bramek poniżej 3.5. Każdy kibic piłkarski lubi oglądać mecze okraszone sporą ilością goli. Spoglądając w statystyki widzimy, że w pojedynku z Głogowie powinniśmy być świadkami maksymalnie 3 trafień. Pokazują nam one, że 12 z 15 ostatnich potyczek Podbeskidzia kończyło się właśnie mniej niż 3.5 trafieniami.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Chrobry – Podbeskidzie 1:3
  • Podbeskidzie – Chrobry 2:1
  • Podbeskidzie – Chrobry 0:2

W historii spotkań tych zespołów ponad połowa zakończyła się zwycięstwem Podbeskidzia.

Ostatnie mecze Chrobrego

  • Chrobry – ŁKS Łódź 2:3
  • Chojniczanka – Chrobry 0:2
  • Chrobry – Ruch 0:2

W ostatnich spotkaniach drużyna z Głogowa zdołała pokonać tylko ostatnią drużynę tabeli – Chojniczankę.

Ostatnie mecze Podbeskidzia

  • Podbeskidzie – Skra 0:1
  • GKS Tychy -Podbeskidzie 1:4
  • Podbeskidzie – GKS Katowice 1:0

Passę zwycięstw Podbeskidzia z rzędu w rozgrywkach ligowych przerwał ostatnio zespół Skry Częstochowa.

Kiedy, gdzie i o której początek spotkania?

Pierwszy gwizdek arbitra tego pojedynku w niedzielę, 14 sierpnia o godzinie 18:00 na stadionie w Głogowie.

Chrobry – Podbeskidzie gdzie obejrzeć ten mecz?

Niedzielny pojedynek obejrzeć będzie można w internecie na platformie Polsat Box Go oraz w serwisie Statscore po wykupieniu dostępu. Na obecną chwilę nie ma informacji o transmisji telewizyjnej.