Chrobry – Podbeskidzie typy, transmisja, gdzie obejrzeć i o której godzinie?

W 32. kolejce Fortuna 1. Ligi, Chrobry Głogów zagra z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Najciekawsze typy przed pojedynkiem Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała (07.05.2022)

Dla wszystkich, którzy chcą złożyć na mecz Chrobry – Podbeskidzie zakłady, przygotowaliśmy nasze typy. Zapraszamy.

Kto awansuje do elity?

Poniżej przedstawimy wam nasze przed meczem Chrobry – Podbeskidzie typy, które mogą pomóc w obstawianiu. Przygotowaliśmy je w oparciu o dostępne statystyki a także formę strzelecką obydwu drużyn. Głogowianie w tym sezonie notują nieprzeciętne wyniki, 12 wygranych, 10 remisów i 9 porażek złożyły się na 46 punktów i piąte miejsce (premiowane udziałem w barażach o awans). Zespół gości prowadzony przez Mirosława Smyłę plasuję się na 9 pozycji z bilansem 10 zwycięstw, 11 remisów i 10 przegranych, tracąc 4 punkty do miejsca dającego jeszcze realne szanse na awans.

chrobry podbeskidzie typy

Do tej pory niedzielni konkurenci spotkali się ze sobą 11 razy. Dwukrotnie wygrywał zespół głogowian, 6-krotnie mecz zakończył się wynikiem remisowym a 3 razy zwyciężała ekipa z Bielska- Białej. Jaki wynik padnie tym razem? Jeden z bukmacherów oferuje ciekawe z okazji meczu Chrobry – Podbeskidzie kursy dotyczące bramek strzelonych w spotkaniu. Naszym zdaniem zarówno gospodarze jak i goście zakończą niedzielny pojedynek z bramkami na koncie, wszak w 5 ostatnich spotkaniach głogowian u siebie oraz podopiecznych trenera Mirosława Smyły na wyjeździe drużyny te strzelały do siatki rywala. Uważamy, że pojedynek w Głogowie będzie tym, w którym niestety nie zobaczymy dużej ilości bramek. Spoglądając na 10 ostatnich bezpośrednich pojedynków widzimy, że 7-krotnie spotkania te kończyły się z ilością goli mniejszą niż 2.5. Ta statystyka pozwala nam wywnioskować, że istnieje spore prawdopodobieństwo, że mecz zakończy się remisem 1:1.

Ostatnie bezpośrednie spotkania

 • Podbeskidzie – Chrobry 2:1
 • Podbeskidzie – Chrobry 0:2
 • Podbeskidzie – Chrobry 0:1

Ostatnie mecze Chrobrego

 • Miedź – Chrobry 1:0
 • Chrobry – Resovia 3:3
 • ŁKS Łódź – Chrobry 0:1

Ostatnie mecze Podbeskidzia

 • Podbeskidzie – Zagłębie Sosnowiec 0:2
 • Sandecja – Podbeskidzie 0:1
 • Podbeskidzie – Stomil 0:1

Sytuacja kadrowa

Powyżej przedstawiliśmy wam nasze na mecz Chrobry – Podbeskidzie typy. Jak wyglądają sytuacje kadrowe w obydwu zespołach. W drużynie gospodarzy z pewnością zabraknie kontuzjowanych Mavroudisa Bougaidisa oraz Adama Banasiaka. Z obozu gości nie trafiły do nas żadne informacje o ewentualnych urazach.

Transmisja Chrobry – Podbeskidzie

Start meczu w niedzielę o godzinie 18:00. Ze spotkania Chrobry – Podbeskidzie transmisja dostępna będzie jedynie w serwisie Statscore po wykupieniu dostępu lub na platformie Polsat Box Go.

FAQ

 • Kto ma najlepsze kursy?

Powyżej przedstawiliśmy nasze przed spotkaniem Chrobry – Podbeskidzie typy. Według nas najlepsze kursy oferują bukmacherzy tacy jak forBet czy STS. Przykładowe typy znajdziecie powyżej.

 • Gdzie odbędzie się transmisja?

Transmisja odbędzie się na platformie Polsat Box Go oraz w serwisie Statscore po wykupieniu PPV