Chrobry – Widzew typy, zakłady, kursy ✔️ 5.12.2021

W niedzielne popołudnie, o godzinie 15:00 będziemy świadkami ciekawego spotkania w ramach 20 kolejki Fortuna 1 Ligi. Z tej okazji przygotowaliśmy na mecz Chrobry – Widzew typy.

Chrobry – Widzew typy stworzone przez nas

Spoglądając na statystyki ligowe obydwu zespołów, ich formę strzelecką czy sytuację kadrową postanowiliśmy stworzyć 3 na mecz Chrobry – Widzew typy, które mogą ułatwić wybór podczas obstawiania spotkania. Naszym zdaniem mają one dużą szansę na spełnienie się.

Chrobry Widzew typy

W spotkaniu obydwa zespoły zdobędą gola

Naszym zdaniem w niedzielnym meczu w Głogowie może paść sporo goli. Gospodarze zdobywali gole w swoich 6 ostatnio rozegranych pojedynkach, łodzianie na 6 rozegranych ostatnio spotkań tylko w jednym nie trafiali do bramki.

Widzew Łódź wygra pierwszą połowę

Po 19 ligowych kolejkach to przyjezdni zajmują wyższe miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Uważamy, że lepiej wejdą w to spotkanie i jest spora szansa, że to oni będą prowadzić po 1 połowie. Warto zauważyć, że w 10 z 15 ostatnio rozegranych spotkań to łodzianie wygrywali pierwszą odsłonę spotkania.

Chrobry Głogów wygra spotkanie

Powyżej przedstawiliśmy nasze na wynik po pierwszej połowie meczu Chrobry – Widzew typy. Warto zaznaczyć, że naszym zdaniem to głogowianie mają większą szansę na końcowy triumf. Zespół z Dolnego Śląska na swoim obiekcie jest niepokonany od 6 spotkań, notując w nich tylko jeden remis.

Przed nami ciekawe spotkanie w górnej części tabeli

Niedzielne spotkanie zapowiada się bardzo ekscytująco. Głogowianie na swoim obiekcie stanowią bardzo ciężkiego rywala, nie przegrywając tam od 10 września. Łodzianie z pewnością mają apetyt na zdobycie kompletu punktów, ponieważ zajmują obecnie 2 miejsce w tabeli i liczą na bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy. Warto w niedzielę wybrać się na stadion w Głogowie by być świadkami tych emocji.

Ostatnie wyniki

Zarówno głogowianie jak i łodzianie notują w ostatnich miesiącach dość dobre wyniki w przeróżnych rozgrywkach. W 10 spotkaniach zawodnicy Chrobrego odnieśli 4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki, łodzianie legitymują się identycznym bilansem jeśli chodzi o ostatnie spotkania. Do tej pory byliśmy świadkami 6 bezpośrednich spotkań. 2 razy wygrywali głogowianie, 3 łodzianie, raz padł wynik remisowy.

Sytuacja kadrowa

Jak będą wyglądać wyjściowe na mecz Chrobry – Widzew składy. Tego dowiemy się w dniu spotkania. W danej chwili nie otrzymaliśmy żadnych informacji o ewentualnych zawieszeniach czy kontuzjach w zespołach zarówno gospodarzy jak i gości.

Chrobry – Widzew transmisja

Dla wszystkich chcących obejrzeć to spotkanie mamy złą wiadomość, dostępna tylko będzie z meczu Chrobry – Widzew transmisja online. Odbędzie się ona w Polsat Box Go. Początek o 15:00. Tutaj też transmitowany będzie mecz Sandecja – Odra.

Najciekawsze kursy na pojedynek Chrobry Głogów – Widzew Łódź

Naszym zdaniem najciekawsze na mecz Chrobry – Widzew kursy oferują 3 bukmacherzy. Są to Betclic, STS i LVBET.

Najczęściej pojawiające się pytania dotyczące

  • Gdzie transmisja?

Transmisja odbędzie się tylko w internecie na platformie Polsat Box Go.

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Ostatnie bezpośrednie spotkanie rozegrane 15 sierpnia wygrał Widzew Łódź 2:0.