Cracovia – Górnik Zabrze typy i kursy (03.05.2024)

Starcie Dawida z Goliatem- tak określić można nadchodzący pojedynek Cracovia – Górnik Zabrze. Typy na niego znajdziecie poniżej.

Cracovia – Górnik Zabrze typy bukmacherskie

Pora na granie na polskim podwórku. Przed nami już trzydziesta pierwsza seria spotkań w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2023/2024. Rozpocznie ją starcie w Krakowie gdzie Pasy podejmą rewelację rundy wiosennej- zespół Górnika. Patrząc w tabelę i ostatnie wyniki faworyt jest jeden, ale czy na pewno. Zespół Pasów panicznie potrzebuje punktów i z pewnością przystąpi zdeterminowany do tej potyczki. Sprawdź i wykorzystaj moje na mecz Cracovia – Górnik Zabrze typy u swoich bukmacherów.

Cracovia - Górnik Zabrze typy

Zespół Cracovii to jeden z najgorszych teamów w całej stawce Ekstraklasy. Nad Pasami wciąż wisi widmo strefy spadkowej. Po trzydziestu ligowych kolejkach ekipa z Krakowa “pochwalić” może się bilansem sześciu zwycięstw, piętnastu remisów i dziewięciu porażek. Zgromadzone trzydzieści trzy oczka klasyfikują ich na piętnastej pozycji w tabeli. Jest to ostatnia “bezpieczna” pozycja a nad miejscem w strefie spadkowej piłkarze Dawida Kroczka mają zaledwie dwa punkty przewagi.

Zdecydowanie lepiej sytuacja w obecnym momencie sezonu wygląda w Zabrzu. Górnik to absolutna rewelacja tej jego części. Sukcesy w niedawnych kolejkach przełożyły się na pozycję w tabeli. Po trzydziestu meczach w tym sezonie Ekstraklasy zawodnicy prowadzeni przez Jana Urbana legitymują się bilansem piętnastu zwycięstw, sześciu remisów i dziewięciu porażek. Zgromadzone pięćdziesiąt jeden oczek daje Zabrzanom trzecią pozycję w tabeli.

Według mnie piątkowy pojedynek w Krakowie zakończy się pewnym triumfem ekipy przyjezdnej. Piłkarze Górnika Zabrze w chwili obecnej są w niesamowitej formie- wygrali oni aż pięć z siedmiu ostatnich pojedynków w Ekstraklasie. Drugi mój typ to gole tylko dla jednej ekipy. Spoglądając w statystyki zauważyć można, że taka sytuacja miała miejsce w czterech ostatnich bezpośrednich pojedynkach tych ekip w ramach rozgrywek Ekstraklasy.

Cracovia – Górnik Zabrze kursy bukmacherskie

Pomimo pozycji w tabeli i formy prezentowanej przez Cracovię i Górnik faworytem tego starcia są gospodarze. W Betfan kurs na ich triumf to 2.38 na remis 3.40 a na zwycięstwo Zabrzan kurs wynosi 2.81.

Cracovia – Górnik Zabrze bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Pasy w ostatnich pojedynkach w PKO BP Ekstraklasie zanotowały całe spektrum wyników. Wygrali oni sensacyjnie pojedynek z Jagiellonią (3:1), polegli w starciu z Puszczą Niepołomice (0:1) i zremisowali bezbramkowo z Lechem Poznań. Trzy ostatnie mecze to dla Górnika Zabrze trzy zwycięstwa: 2:0 ze Śląskiem, 1:0 z Rakowem Częstochowa oraz 4:1 z ŁKS-em Łódź. W ostatnich bezpośrednich pojedynkach raz wygrywała ekipa Pasów (2:0) a dwukrotnie triumfowali Zabrzanie (1:0 i 4:1).

Gdzie oglądać Cracovia – Górnik Zabrze ? Transmisja i godzina

Mecz w Krakowie rozpocznie się w piątek, 3 maja o godzinie 18:00. Obejrzeć go będzie można w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 5 oraz w internecie na polecanym przeze mnie CANAL+ online a także na platformach myCanal, Player.pl i Polsat Box Go.

OGLĄDAJ TUTAJ