Cracovia – Lech Poznań typy i kursy bukmacherskie (28.10.2023)

W sobotnie popołudnie w Ekstraklasie czeka nas mecz przyjaźni. Przygotowaliśmy na starcie trzynastej kolejki rozgrywek Cracovia – Lech Poznań typy, które pomogą wam podczas obstawiania. Zapraszamy do analizy korzystania z nich.

Cracovia – Lech Poznań typy bukmacherskie

Jak już wspomnieliśmy wyżej, spotkania między tymi zespołami nazywane są meczami przyjaźni. Wśród kibiców obydwu klubów panuje miła atmosfera. Mamy nadzieję, że piłkarze na murawie zgotują nam jednak niesamowite widowisko okraszone sporą ilością goli. Nasze na mecz Cracovia – Lech Poznań typy wybraliśmy po przeanalizowaniu statystyk zarówno z poprzednich spotkań jak i historii bezpośrednich pojedynków.

Cracovia - Lech Poznań typy

Piłkarze Cracovii od startu trwającego sezonu nie prezentują takiej formy, jakiej oczekiwaliby ich kibice. Pasy po rozegraniu jedenastu ligowych kolejek legitymują się bilansem trzech zwycięstw, pięciu remisów i trzech porażek. Zgromadzone siedemnaście oczek daje podopiecznym trenera Jacka Zielińskiego jedenastą lokatę w tabeli z niewielką przewagą nad niżej sklasyfikowanymi zespołami. Czy w pojedynku z lepszym w chwili obecnej rywalem ekipa Cracovii zainkasuje komplet punktów?

Lech to obecnie jeden z najsilniejszych klubów w Polsce. Ekipa ta sukcesywnie z każdym sezonem osiąga coraz lepszą formę. Duża w tym zasługa sztabu szkoleniowego. Piłkarze Johna van den Broma w dwunastu kolejkach zgromadzili na swoim ligowym koncie dwadzieścia cztery oczka. Na ten dorobek złożył się bilans siedmiu zwycięstw, trzech remisów i tylko dwóch porażek. Kolejorz w chwili obecnej zamyka ligowe podium ustępując tylko niespodzianką sezonu- Śląskowi Wrocław i Jagiellonii Białystok.

Naszym zdaniem sobotni pojedynek w Krakowie zakończy się triumfem gości. Przyjezdni ze stolicy Wielkopolski w chwili obecnej są zdecydowanie lepszym zespołem. Dodatkowo spoglądając w statystyki widzimy, że wygrali oni dziewięć z ostatnich piętnastu meczów w Ekstraklasie. Drugi nasz typ to powyżej 1.5 gola na koncie piłkarzy Kolejorza. Taki scenariusz miał miejsce w dwunastu z ostatnich piętnastu ligowych spotkań.

Cracovia – Lech Poznań kursy bukmacherskie

Sytuacja w tabeli oraz forma obydwu zespołów sprawia, że to goście są faworytem tego pojedynku. Kursy BetFan to 3.20, za każdą złotówkę postawioną na Cracovię, 3.40 za remis oraz 2.20 za triumf Lecha.

Cracovia – Lech Poznań bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W ostatnich tygodniach obydwa zespoły prezentują się nie najgorzej. Cracovia w ligowych rozgrywkach zremisowała z Puszczą Niepołomice 1:1 oraz poległa po zaciętym meczu z Jagiellonią 2:4 a także pokonała w meczu towarzyskim Stal Rzeszów 2:1. Kolejorz niedawno zremisował z Jagiellonią 3:3 oraz wygrał okazale z ŁKS-em Łódź (3:1) oraz Puszczą Niepołomice (4:1). Ostatnie trzy bezpośrednie mecze tych zespołów to triumf Lecha 3:0 oraz dwa remisy (0:0 i 3:3).

Gdzie oglądać Cracovia – Lech Poznań? Transmisja i godzina

Mecz przyjaźni w Krakowie zaplanowano na sobotę, 28 października. Pierwszy gwizdek o godzinie 17:30. Spotkanie obejrzeć będzie można w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport oraz na platformach CANAL+ online, myCanal, Player.pl i Polsat Box Go.