Cracovia – ŁKS Łódź typy i kursy bukmacherskie (05.04.2024)

Kolejna seria gier w Ekstraklasie przed nami. Sprawdź moje na mecz Cracovia – ŁKS Łódź typy i analizy i wykorzystaj je podczas zawierania zakładów. Odwiedź również sekcję typy dnia aby zapoznać się z innymi analizami.

Cracovia – ŁKS Łódź typy bukmacherskie

Czas na kwietniowe pojedynki w elicie. W pierwszym meczu dwudziestej siódmej kolejki spotkań PKO BP Ekstraklasy będziemy świadkami pojedynku jednych z najgorszych zespołów całej ligi. W Krakowie Pasy podejmą przyjezdnych z Łodzi. Która z drużyn w piątkowy wieczór okaże się lepsza i w chociaż minimalnym stopniu podreperuje swoją beznadziejną do tej pory zdobycz punktową? Czy możemy liczyć na jakiekolwiek emocje? Na starcie Cracovia – ŁKS Łódź typy wybrałem po analizie statystyk z poprzednich spotkań jak i bezpośrednich meczów.

Cracovia ŁKS Łódź typy

Zespół Pasów notuje jeden z gorszych sezonów w ostatnich latach. Piłkarze Jacka Zielińskiego nie mogą pochwalić się dobrym statystykami. W dwudziestu sześciu spotkaniach zaliczyli oni zaledwie pięć goli, trzynaście remisów i osiem porażek. Zgromadzone dwadzieścia osiem oczek klasyfikuje zespół Pasów na odległej, czternastej pozycji z niewielką przewagą punktową nad zespołami ze Strefy Spadkowej.

W jeszcze gorszym położeniu znajdują się gracze ŁKS-u Łódź. Jest to w chwili obecnej najgorszy zespół w całej Ekstraklasowej stawce. Zawodnicy Marcina Matysiaka “pochwalić” mogą się bilansem czterech zwycięstw, pięciu remisów i aż siedemnastu porażek. Zgromadzone zaledwie siedemnaście oczek plasuje ich na ostatnim miejscu w ligowej tabeli z niewielkimi szansami na poprawienie swojej pozycji.

Według mnie piątkowy pojedynek na obiekcie Cracovii zakończy się triumfem Pasów. Za Gospodarzami stać będzie atut własnego obiektu. Ponadto spoglądając w statystyki zauważyć można, że zespół ŁKS-u Łódź przegrał osiem z dziesięciu ostatnich wyjazdowych spotkań. Uważam również, że w starciu tym nie zobaczymy wielu bramek. Stawiam, że tylko jeden zespół trafi do siatki rywali- tak było w czterech z pięciu ostatnich bezpośrednich potyczkach pomiędzy Cracovią a ŁKS-em.

Cracovia – ŁKS Łódź typy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jak i moim jest zespół gospodarzy. W Fortunie kurs na triumf Pasów to 1.49, na remis 4.50 a na zwycięstwo przyjezdnych z Łodzi 6.60.

Cracovia – ŁKS Łódź bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Obydwa zespoły notują w ostatnim czasie w lidze nienajlepsze wyniki. Pasy zremisowały z Koroną Kielce (1:1) i Widzewem Łódź (2:2) oraz przegrały z Pogonią Szczecin (1:3). Zespół ŁKS-u pokonał wartę (1:0), zremisował z Rakowem (1:1) oraz doznał sromotnej klęski w starciu z Jagiellonią (0:6). Trzy ostatnie bezpośrednie pojedynki tych zespołów to odpowiednio triumf ŁKS-u Łódź (1:0), bezbramkowy remis i zwycięstwo Cracovii (2:0).

Gdzie oglądać Cracovia – ŁKS Łódź? Transmisja i godzina

Starcie rozpocznie się w piątek, piątego kwietnia o godzinie 18:00 w Krakowie. Obejrzeć je będzie można w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i CANAL+ Family oraz na platformach Player.pl, CANAL+ online, myCanal i Polsat Box Go.