Cracovia – Śląsk Wrocław typy i kursy bukmacherskie (10.11.2023)

Do stolicy województwa małopolskiego przyjeżdża tym razem najlepszy zespół całej ligi po czternastu rozegranych meczach. Jaki plan na tę rywalizację ma Jacek Zieliński? Szczegóły w niniejszym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Cracovia – Śląsk Wrocław typy bukmacherskie

Początkowo planowaliśmy, by nasze Cracovia – Śląsk Wrocław typy skupiły się stricte na zwycięstwie krakowian. Zamieszanie, jakie swoimi dziwnym decyzjami wprowadzili polscy bukmacherzy, delikatnie nas jednak z tego tropu zbiło.

Wciąż bardzo mocno wierzymy w dobry występ gości z Wrocławia, ale dla bezpieczeństwa warto będzie wybrać zakład, wedle którego przynajmniej jedna z połów tego pojedynku padnie łupem dwukrotnych mistrzów kraju.

cracovia-slask-wroclaw-typy

W całej historii najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej tylko Nemanja Nikolic potrafił w przeszłości zdobywać tytuł piłkarza miesiąca trzy razy z rzędu. To chyba doskonale obrazuje, jak niesamowicie ważnym ogniwem drużyny z Dolnego Śląska jest Erik Exposito. Przez cały październik Hiszpan uzbierał dokładnie trzy trafienia. W listopadzie ma już na koncie jedno, ale to z całą pewnością nie jego ostatnie słowo.

Pasy z niezbyt dobrze dysponowaną defensywą jawią się jako rywal, na którym gracz z Półwyspu Iberyjskiego może swój bilans wyraźnie wyśrubować. Jeden gol na jego koncie to chyba absolutne minimum.

Cracovia – Śląsk Wrocław kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie wystawione na to spotkanie przez legalnych polskich bukmacherów są bardzo zastanawiające. W chwili tworzenia tego tekstu wrocławianie są liderami PKO Ekstraklasy. Cracovia natomiast zajmuje ostatnie bezpieczne miejsce w stawce tj. lokatę numer piętnaście. Skąd zatem kursy ona wygraną gospodarzy oscylujące wokół 2.10 i przeliczniki na triumf przyjezdnych równe 3.50? Szczere mówiąc, nie mamy zielonego pojęcia. Tradycyjny kurs ma za to remis, ale to już akurat norma nie tylko dla Betclic-a, ale także dla pozostałych firm obecnych na naszym rynku.

Cracovia – Śląsk Wrocław bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Z cudotwórcą Jackiem Magierą za sterami Śląsk nadal zadziwia całą piłkarską Polskę. Nic w tym aspekcie nie zmieniło się już od kilku dobrych tygodni. Seria meczów bez porażki w lidze trwa od 20 sierpnia i spotkania z Lechem Poznań. Nie widać na horyzoncie jakiegoś wyraźnego wiatru zmian. Cracovia być może wstaje powoli z kolan, ale akurat na drużynę pokroju Wojskowych będzie to jeszcze naszym zdaniem zdecydowanie za mało.

Gdzie oglądać Cracovia – Śląsk Wrocław? Transmisja i godzina

Przebieg opisywanego starcia będzie można śledzić na antenach stacji Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz Canal + 4K Ultra. Pierwszy gwizdek samego meczu wyznaczono na godz. 20:30 w dniu 10 listopada 2023 roku.