Cracovia – Warta typy, zapowiedź i zakłady bukmacherskie (28.08)

Po spadku Wisły do 1 Ligi już tylko jedna drużyna z dawnej stolicy Polski walczy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Przygotowaliśmy na starcie Cracovia – Warta typy, które poprzemy argumentacją.

Cracovia – Warta typy, analizy i przewidywania

Jeśli chcielibyście postawić przed potyczką Cracovia – Warta zakłady ten artykuł jest dla was. Znajdziecie w nim analizy oparte o wiele czynników, m. in. formę zawodników czy bezpośrednie spotkania.

Cracovia efektownie rozpoczęła sezon, czy poznaniacy będą w stanie stawić opór?

Podopieczni Jacka Zielińskiego wkroczyli w rozgrywki 2022/2023 z przytupem. Drużyna Cracovii po 6 kolejkach zgromadzili 10 punktów, na ten bilans złożyły się 3 wygrane, 1 remis i 2 porażki. Ekipa ze stolicy Wielkopolski w chwili obecnej znajduje się tuż nad strefą spadkową z bilansem 2 wygranych, 4 porażek i dorobkiem 6 punktów.

cracovia - warta typy

Nie ma się zatem czemu dziwić, że przed starciem Cracovia – Warta kursy bukmacherów za faworytów uznają ekipę Pasów. My jednak proponujemy wam inne typy. Naszym zdaniem ciekawym typem jest ten, który mówi, że w spotkaniu nie padnie remis tylko wygra któraś ze stron. Kurs na ten typ wydaje się być atrakcyjny, a 15 ostatnich spotkań, rozegranych przez poznaniaków zakończyło się zwycięstwem, którejś ze stron. Drugie nasze na starcie Cracovia – Warta typy to strzelenie gola przez jedną z drużyn. Mimo iż fani futbolu lubią otwarte spotkania z dużą ilością bramek to przypuszczamy, że w tym pojedynku do siatki trafiać będzie tylko jeden zespół. Taki scenariusz miał miejsce w 9 z 15 ostatnich pojedynków, w których grała ekipa Warty Poznań.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Warta – Cracovia 1:0
  • Cracovia – Warta 2:0
  • Cracovia – Warta 0:1

Do tej pory zespoły rozegrały między sobą 8 pojedynków. Poznaniacy wygrywali 3-krotnie, krakowianie 3-krotnie, 2-krotnie spotkanie kończyło się remisem.

Ostatnie mecze Cracovii

  • Śląsk – Cracovia 1:1
  • Cracovia – Piast Gliwice 0:1
  • Stal Mielec – Cracovia 2:0

Ostatnie pojedynki krakowian to pasmo gorszych występów. Wiele wskazuje na to, że już w najbliższą niedzielę ta seria może zostać zakończona.

Ostatnie mecze Warty

  • Warta – Widzew 0:1
  • Korona – Warta 0:1
  • Warta – Pogoń 1:2

Ostatnie 5 pojedynków drużyny z Poznania to przeplatanie zwycięstw i porażek. Jakim wynikiem zakończy się niedzielna potyczka Cracovia – Warta Poznań?

Pojedynek w Krakowie, kiedy i o której?

Pierwszy gwizdek na Stadionie MKS Cracovii w niedzielę, 28 sierpnia o godzinie 12:30.

Cracovia – Warta gdzie obejrzeć w TV i online?

Wszyscy, chcący obejrzeć ten mecz znajdą go w kanałach Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport oraz w internecie na Player.pl, myCanal, CANAL+ online oraz Polsat Box Go.

Mamy także typy na mecz Pogoni Szczecin z Zagłębiem Lubin.