Crystal Palace – Arsenal typy, kursy, analiza 04/04/2022

Z uwagi na dość kiepską formę Chelsea w szeregach The Gunners pojawiła się mała nadzieja na zrzucenie odwiecznego rywala z najniższego stopnia podium. Czy taka motywacja pozwoli podopiecznym Mikela Artety odnieść łatwe zwycięstwo nad Orłami? Crystal Palace – Arsenal typy, kursy, analiza.

Crystal Palace – Arsenal typy warte uwagi

Trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie przedstawiają się tym razem następująco:

crystal palace arsenal typy

Pamiętajcie, że na naszych łamach przeczytacie o dosłownie każdym spotkaniu trwającej kolejki angielskiej ekstraklasy. Ostatni artykuł, który opublikowaliśmy, dotyczy np. potyczki pomiędzy Tottenhamem a Newcastle.

Obie drużyny zdobędą bramkę

Wysoka wygrana nad Evertonem w meczu pucharowym, a także sensacyjny remis w boju z Manchesterem City idealnie obrazują to, że Wilfried Zaha i spółka w najważniejszym fragmencie sezonu weszli wreszcie na odpowiednie tory. Nie do końca wiadomo, jak długo utrzyma się jeszcze taki stan rzeczy, aczkolwiek jedno jest prawie pewne. Arsenal nie zdoła zwyciężyć na Selhurst Park małym nakładem sił. Gospodarze postawią raczej twardy opór, a kibice będą świadkami przynajmniej dwóch goli – po jednym z każdej ze stron.

Arsenal wygra dowolną połowę

Dobra dyspozycja Crystal nie pozwala nam typować bezpośredniego triumfu gości. Nie ukrywajmy jednak, że to właśnie Kanonierzy dysponują zdecydowanie większym potencjałem kadrowym. Uważamy, że dzięki temu powinni wygrać co najmniej jedną z połów tej batalii.

Mateta bądź Lacazette zdobędą bramkę

Jean-Philippe Mateta to zawodnik, który przeniósł się do ekipy The Eagles wraz z początkiem bieżącej kampanii. Prawdziwą szansę od Patricka Vieiry dostał jednak dopiero pod koniec ubiegłego roku. Dotychczas nie udawało mu się odcisnąć zbytniego piętna na grze zespołu, jednakże sytuacja uległa delikatnej zmianie w kilku ostatnich tygodniach. Liczymy przez po trafieniach z Watfordem oraz Wolves uda mu się także znaleźć drogę do bramki strzeżonej przez golkipera Arsenalu. Jeśli nie on, to być może gwiazdą wieczoru zapragnie zostać Alexandre Lacazette. Doświadczony Francuz nie zapomniał jeszcze z pewnością, jak zdobywa się gole.

Crystal Palace – Arsenal kursy

To Kanonierom daje się co prawda dużo większe szanse na triumf, lecz wysokość kursów na ich zwycięstwo idealnie obrazuje fakt, że jest to zakład bardzo ryzykowny.

Bukmacher Crystal Palace Remis Arsenal
Fortuna 4.05 3.35 2.02
STS 3.85 3.40 2.02
3 3.90 3.35 2.07
PZBUK 3.90 3.35 2.05
forBET 3.85 3.40 2.01

Ostatnie wyniki i bezpośrednie spotkania

Przez kilka ostatnich tygodni obydwu zespołom udawało się osiągać następujące rezultaty:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Arsenal – Crystal Palace 2:2 (18 października 2021)
Crystal Palace – Arsenal 1:3 (19 maja 2021)
Arsenal – Crystal Palace 0:0 (14 stycznia 2021)
5 ostatnich meczów Crystal Palace
Crystal Palace – Everton 4:0
Crystal Palace – Man City 0:0
Wolves – Crystal Palace 0:2
Crystal Palace – Stoke 2:1

Crystal Palace – Burnley 1:1
5 ostatnich meczów Arsenalu
Arsenal – Brentford 2 4:1
Aston Villa – Arsenal 0:1
Arsenal – Liverpool 0:2
Arsenal – Leicester 2:0
Watford – Arsenal 2:3

Crystal Palace – Arsenal prognozy

Utarło się takie przekonanie, że mecz kończący ligową kolejkę w Premier League musi być nudny. Nic bardziej mylnego. Zmagania na Selhurst Park zapowiadają się naprawdę ciekawie. Przyjezdni spróbują zapewne wywieźć z obiektu rywala zza miedzy co najmniej jeden punkt. Każde oczko, które pozwoliłoby im zniwelować stratę to The Blues jest z pewnością oczkiem na wagę złota. Jak wobec tego zachowają się gospodarze? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilkanaście godzin.

Crystal Palace – Arsenal pytania użytkowników

  • O której początek meczu Crystal Palace F.C. – Arsenal F.C. ?

Początek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 4 kwietnia 2021r.

  • Kto będzie sędzią tego spotkania?

Do prowadzenia tego pojedynku wyznaczono pana Paula Tierney'a.