Crystal Palace – Burnley typy, kursy 26/02/2022

Mimo ciągłego znajdowania się strefie spadkowej The Clarets nadal są bardzo groźnym rywalem nawet dla tych największych. Jak będzie wyglądał ich pojedynek z popularnymi Orłami? Spróbujmy się nad tym wspólnie zastanowić. Crystal Palace – Burnley typy, kursy. Miłej lektury.

Crystal Palace – Burnley typy warte uwagi

Oto nasze trzy najciekawsze Crystal Palace – Burnley typy:

crystal palace burnley typy

Zainteresowanych pozostałymi starciami bieżącej kolejki angielskiej ekstraklasy odsyłamy do naszego ostatniego artykułu dotyczącego tych rozgrywek. Mowa konkretnie o potyczce Leeds – Tottenham.

Crystal Palace powyżej 0,5 bramki w drugiej połowie

crystal palace burnley typy

Znaczna część bramek zdobytych w tym sezonie przez The Eagles padała w drugich czterdziestu pięciu minutach. Naszym skromnym zdaniem w tym przypadku może być podobnie. Przyjezdni będą raczej bronić się przez trzy pierwsze kwadranse i rozmontowanie ich zasieków obronnych może nastąpić dopiero po przerwie.

Mniej niż 10.5 rzutów rożnych

Rzuty rożne to loteria. Jesteśmy tego doskonale świadomi. Statystyki wskazują jednak dobitnie, że obydwie drużyny nie przodują raczej w zestawieniach zawierających ekipy najczęściej wrzucające piłki w pole karne. Linia 11 rzutów rożnych wydaje się więc dość bezpieczną, gdyż jej przekroczenie powinno sprawić zespołom stosunkowo duże problemy.

Gallagher bądź Weghorst strzelą gola

Pierwszy to zaraz obok Wilfrieda Zahy zdecydowanie największa broń Crystal Palace w ofensywie. Drugi to natomiast świeżutki nabytek Burnley, który na boiskach Premier League zaadaptował się dość dobrze. Istnieje spora szansa, że jeden z nich wydatnie przyczyni się do zdobycia cennych punktów podczas tej sobotniej potyczki.

Crystal Palace – Burnley kursy

Legalni polscy bukmacherzy zdecydowali się wystawić na to spotkanie następujące kursy:

Bukmacher Crystal Palace Remis Burnley
Fortuna 1.98 3.38 4.05
STS 1.91 3.30 4.10
LVBET 1.98 3.50 4.20
Betclic 1.92 3.45 4.20
forBET 1.92 3.45 4.20

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jeśli jesteście ciekawi, jak obie ekipy radziły sobie w minionych tygodniach, to zapraszamy do rzucenia okiem na poniższą tabelę:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Burnley – Crystal Palace 3:3 (20 listopada 2021)
Crystal Palace – Burnley 0:3 (13 lutego 2021)
Burnley – Crystal Palace 1:0 (23 listopada 2020)
5 ostatnich meczów Crystal Palace
Watford – Crystal Palace 1:4
Crystal Palace – Chelsea 0:1
Brentford – Crystal Palace 0:0
Norwich – Crystal Palace 1:1

Crystal Palace – Hartlepool 2:0
5 ostatnich spotkań Burnley
Burnley – Tottenham 1:0
Brighton – Burnley 0:3
Burnley – Liverpool 0:1
Burnley – Man Utd 1:1
Burnley – Watford 0:0

Crystal Palace – Burnley prognozy

Pozornie ta batalia na londyńskim obiekcie nie zapowiada się jakoś nadzwyczaj ciekawie. Gospodarze to ligowy średniak, a Burnley co rusz znajduje się w okolicach strefy spadkowej bądź w niej samej. Ostatnie tygodnie przyniosły jednakże wyraźną poprawę. Na tyle wyraźną, że można mieć nadzieje na spędzenie bardzo interesującego popołudnia na śledzeniu tej rywalizacji. Kto ostatecznie wyjdzie z niej zwycięsko? O tym przekonamy się już niebawem.

Crystal Palace – Burnley pytania od graczy

  • Gdzie odbędzie się starcie Crystal Palace F.C. – Burnley F.C. ?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Selhurst Park.

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Z uwagi znaczną poprawę dyspozycji obu ekip bardzo trudno jest wskazać faworyta tej potyczki. Gdybyśmy jednak musieli opowiedzieć się po jednej ze stron, to nieco więcej szans dajemy chyba gospodarzom.