Czarna seria Hetmana trwa

Koszmar zielono-biało-czerwonych trwa w najlepsze, a ostatnia dyspozycja Hetmana Zamość na pewno nie cieszy jego kibiców. W poprzedniej kolejce IV ligi podopieczni Marka Motyki przegrali bardzo ważne spotkanie ze Stalą Kraśnik, w środę Hetman odpadł z Pucharu Polski ZOZPN, a dziś zupełnie nieoczekiwanie przegrał na własnym stadionie z Kłosem Chełm. Goście zwyciężyli 1:0 po golu Łukasza Drzewickiego.

POMECZOWE KOMENTARZE

Krzysztof Krupa (asystent Marka Motyki):Ciężko cokolwiek powiedzieć po takim spotkaniu. Wisi nad nami fatum, bo w sześć dni przegrywamy trzy starcia. Pojedynek był typowym meczem walki z obu stron, duża część gry toczyła się w środku boiska. W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły sobie tak naprawdę po jednej dobrej okazji. Po zmianie stron Kłos strzelił gola po niefrasobliwości naszej obrony i dowiózł ten rezultat do końca. Były to kiepskie zawody w naszym wykonaniu, niestety po raz kolejny. Bardzo nas to boli, zarówno sztab, piłkarzy, jak i kibiców. Wszyscy są bardzo rozczarowani. Mogę tylko przeprosić za naszą postawę tych fanów, którzy dzisiaj zjawili się na meczu. Zagraliśmy bardzo słabo i mamy wyraźny problem. Mimo, że na papierze mamy bardzo dobry skład, to jednak boisko nas weryfikuje bardzo boleśnie. Brakuje słów po takim spotkaniu.

Andrzej Krawiec:Jestem bardzo zadowolony z postawy drużyny, bo zdobyliśmy punkty na bardzo trudnym terenie. Trzy oczka cieszą tym bardziej, że Hetman to jeden z kandydatów do awansu. Po dwóch porażkach z rzędu udaje nam się wreszcie zapunktować. Na pewno kluczem do zwycięstwa była dobra organizacja gry. Po raz pierwszy w tej rundzie zagraliśmy trochę innym ustawieniem w obronie. Chłopaki bardzo dobrze bronili, byli zdeterminowani i myślę, że ten wynik jest sprawiedliwy. Hetman dłużej utrzymywał się przy piłce, ale to my mieliśmy więcej okazji bramkowych.

NASTĘPNA KOLEJKA

W następnej kolejce Hetman Zamość podejmie Górnika II Łęczna (23 września, 16:00). Natomiast Kłos Chełm zagra u siebie z Kryształem Werbkowice (24 września, 14:00).

Hetman Zamość – Kłos Chełm 0:1 (0:0)
Bramka: Łukasz Drzewicki 55′

Hetman: Skrzypek – Gąska, Żmuda, Bednara, Solecki, Mietlicki (62′ Lavruk), Kycko, Stefański, Turczyn (62′ Otręba), Kupisz (75′ Kanarek), Paluch

Kłos: Porzyc – Ciechoński, Kowalski, Poznański, Stepaniuk, Flis, Bala, Huk (30′ Wałczyk), P. Gierczak (89′ Adamski), Bryk (70′ K. Gierczak), Drzewicki (90′ Wojtal)

Żółte kartki: Emil Poznański, Kacper Kowalski, Przemysław Huk
Sędziował: Jakub Bancerz (Lublin)

0 0 votes
Article Rating