Czechy – Hiszpania typy i analiza (Liga Narodów, 05/06/2022)

Po pierwszej serii gier w grupie drugiej to Czesi są sensacyjnym liderem. Popularni La Furia Roja postarają się zapewne, aby taka sytuacja nie trwała już zbyt długo. Czy uda im się wcielić ten plan w życie całkowicie bezboleśnie? Czechy – Hiszpania typy i analiza.

Czechy – Hiszpania typy warte uwagi

Jesteście ciekawie, jakie Czechy – Hiszpania zakłady wzięliśmy tym razem pod lupę? Spójrzcie zatem do niniejszego akapitu:

Niespodziewani liderzy

Powiedzmy sobie otwarcie. Scenariusza, wedle którego to Czesi będą zajmować pierwsze miejsce w tabeli po pierwszej serii gier, nie przewidział raczej nikt. Nasi zachodni sąsiedzi postawili sobie chyba za cel udowodnienie wszystkim wokół, że skazywanie ich na porażkę i zajęcie ostatniej lokaty w grupie było wielkim błędem. Wydaje nam się, że pójście za przysłowiowym ciosem i sprawienie niespodzianki podczas zmagań z Hiszpanią również może być w ich zasięgu.

czechy hiszpania typy

Trzeba przyznać, że misja zatrzymania zawodników ofensywnych reprezentacji Hiszpanii to dość wymagające zadanie. Czeskich obrońców czeka więc niezwykle pracowity wieczór. Jedną z form zneutralizowania zagrożenia może być egzekwowanie piłek poza linię boczną bądź też końcową. Z takimi sytuacjami spotykaliśmy się już wielokrotnie. W tym konkretnym przypadku będzie to miało miejsce prawdopodobnie po raz kolejny. Czechy – Hiszpania typy na dziewięć kornerów wydają się zatem propozycją niemal skrojoną pod omawianą batalię.

Historia ostatnich starć

Obie ekipy mierzyły się dotychczas ze sobą zaledwie pięciokrotnie. Tradycyjnie wspomnimy jednak tylko o trzech ostatnich bezpośrednich potyczkach. Oto ich wyniki:

  • Hiszpania – Czechy 1:0
  • Czechy – Hiszpania 2:0
  • Hiszpania – Czechy 2:1

Gdzie z meczu Czechy – Hiszpania transmisja?

Relacja na żywo z tej batalii będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport News.

Kiedy spotkanie Czechy – Hiszpania?

Starcie to zaplanowano na dzień 5 czerwca o godz. 20:45.

Kto będzie sędzią tego pojedynku?

Do prowadzenia tej potyczki wyznaczono pana Francois Letexiera.