Czechy – Szwajcaria typy, zakłady i kursy na mecz (02.06.2022)

W jednym z czwartkowych meczy Ligi Narodów 2022, Czechy podejmą Szwajcarię. Bukmacherzy awizują gości jako faworytów, a co my o tym sądzimy? Sprawdź.

Czechy – Szwajcaria typy bukmacherskie

Oto nasze Czechy – Szwajcaria typy.

Gospodarze nie są faworytami, ale czy na pewno?

W naszym odczuciu kursy bukmacherskie na Czechów są za wysokie, jak na to, jakim wynikiem może zakończyć się nadchodzący mecz Ligi Narodów. Owszem, Szwajcarzy są na papierze mocniejszą reprezentacją, ale Czesi grają przed własną publicznością, a w dodatku, wygrali każdy z trzech ostatnich bezpośrednich meczy przeciwko Szwajcarom. Mało tego, Helweci przegrali także z 4 z 6 ostatnich wyjazdowych meczy w ramach Ligi Narodów UEFA. To wszystko powoduje, że naszym zdaniem warto pokusić się o Czechy – Szwajcaria typy na wygraną gospodarzy.

czechy szwajcaria typy

Uważamy także, że to Czesi wpiszą się na listę strzelców jako pierwsi. Dlaczego? Wystarczy ponownie zajrzeć do statystyk. Widzimy w nich, że Szwajcarzy tracili gola jako pierwsi aż w 3 z 5 ostatnich meczy Ligi Narodów UEFA.

Ten mecz może być kluczowy w kontekście utrzymania się w Lidze Narodów. I owszem, rozgrywki dopiero startują, ale spoglądając na grupowych rywali Czechów i Szwajcarów, a więc na  Portugalczyków i Hiszpanów, trudno nie odnieść wrażenia, że to właśnie te dwie ostatnie reprezentacje będą rozdawać karty.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Spójrz na trzy ostatnie wyniki w meczach Czechy – Szwajcaria.

  • Szwajcaria – Czechy 0:1
  • Czechy – Szwajcaria 3:0
  • Szwajcaria – Czechy 1:2

Gdzie z meczu Czechy – Szwajcaria transmisja i wynik na żywo?

Wynik na żywo znajdziesz na naszej stronie, a mecz pokazywany będzie na Polsacie Sport Premium 1. Początek już o godzinie 20:45 (2 czerwca 2022 roku).

Kto wygrał ostatnie bezpośrednie spotkanie?

Czesi okazali się lepsi, pokonując Szwajcarów 1:0.