Dania – Austria typy, zakłady, gdzie oglądać mecz Ligi Narodów? (13.06)

W poniedziałek Dania zagra z Austrią. Jesteśmy ciekawi rozstrzygnięcia tego meczu, ale jednocześnie mamy ciekawe typy.

Dania – Austria typy za darmo (13.06.2022)

Liga Narodów UEFA rozkręciła się na dobre. Przed nami mecz Dania – Austria. Typy znajdziesz poniżej.

Austriacy podejmą rekawice?

dania austria typy

Wszyscy spodziewają się, że Dania odniesie zwycięstwo. My także nie przewidujemy innego rozstrzygnięcia, niż trzy punkty na koncie Duńczyków. Aczkolwiek spodziewamy się, że Austriacy łatwo się nie podadzą. Będą walczyć. Zwłaszcza, że Dania jest jedyną reprezentacją, która pokonała Austrię podczas obecnej edycji Ligi Narodów UEFA. Austriacy ostatnio zremisowali 1:1 z Francją, a wcześniej potrafili ograć Chorwatów. Jeżeli chodzi o Duńczyków, mają oni na koncie dwa zwycięstwa – wspomniane z Austrią oraz z Francją oraz porażkę z Chorwacją.

Oczywiście niczego w futbolu nie można wykluczyć, ale my stawiamy na Dania – Austria typy na wygraną gospodarzy i to, że zdobędą pierwszego gola. Dania wygrała każdy z 3 ostatnich bezpośrednich meczy przeciwko Austrii. Jeżeli chodzi o Austriaków, to tracili oni pierwszego gola aż w 6 z 9 ostatnio rozegranych spotkań. Wymowne liczby.

Ciekawie wygląda sytuacja w tej grupie Ligi Narodów. Liderem jest Dania, drugie miejsce zajmuje Austria, trzecie Chorwacja a dopiero czwarta, a więc ostatnia jest Francja, która po trzech meczach ma… 2 punkty.

Ostatnie bezpośrednie spotkania

  • Austria – Dania 1:2
  • Dania – Austria 1:0
  • Dania – Austria 4:0

Trzy mecze i trzy wygrane Duńczyków. Trudno przypuszczać, że Austriacy będą w stanie wywieźć z Parken w Kopenhadze jakiekolwiek punkty.

Kiedy Dania – Austria? O której mecz?

Mecz zaplanowano na poniedziałek, 13 czerwca 2022 roku. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o 20:45.

Dania – Austria gdzie obejrzeć transmisję?

Transmisja meczu Dania – Austria na Polsat Sport Extra.