Deportivo Alaves – FC Barcelona typy i kursy bukmacherskie (03.02.2024)

Babazorros mimo zajmowania lokaty środkowej części tabeli jest jedną z tych drużyn, których absolutnie nie należy lekceważyć. Czy zawodnicy Dumy Katalonii mają tego świadomość? Przedstawiam Wam Deportivo Alaves – FC Barcelona typy, gdzie przeanalizowałem to starcie nieco dogłębniej.

Deportivo Alaves – FC Barcelona typy bukmacherskie

Te niespełna cztery ostatnie miesiące Xaviego za sterami Blaugrany nie będą okresem łatwym i przyjemnym. Zarówno dla samego 44-latka, jak i wszystkich jego zawodników. Plan byłego legendarnego pomocnik na powrót potęgi katalońskiego zespołu był naprawdę dobry i do pewnego czasu jego realizacja przebiegała wręcz znakomicie. Coś jednak w pewnym momencie się zepsuło i co najgorsze żadna ze stron nie potrafi znaleźć sposobu, by tę awarię naprawić.

deportivo-alaves-fc-barcelona-typy

Gdyby nie przebłysk geniuszu Vitora Roque, to Barca zaliczyłaby w poprzedniej ligowej kolejce kolejną wstydliwą wpadkę. Tym razem z dużo niżej notowaną Osasuną.

Wobec tak nierównej dyspozycji Katalończyków ciężko oczekiwać od nich zdecydowanej wygranej nad Chwalebnymi. Uważam, że zakładanie się z bukmacherem o bezpośrednie zwycięstwo gości sobotniego starcia niesie ze sobą znamiona sporego ryzyka. Polecam tym samym Twojej uwadze Deportivo Alaves – FC Barcelona typy na przynajmniej jednego gola każdego z zespołów.

Podczas dogłębnej analizy statystyk dotyczących poczynań obu opisywanych zespołów dostrzegłem pewną prawidłowość. Blaugrana nie ma sobie równych w całej La Liga, jeśli chodzi o ilość wykonywanych rzutów rożnych. Średnio w jednym meczu zawodnicy Barcy egzekwują pomiędzy sześć a siedem takich stałych fragmentów gry. Gracze Deportivo dla porównania pojawiają się w narożniku boiska raptem nieco ponad czterokrotnie. Gdyby szukać zatem aspektu, w którym to przyjezdni mogą górować nad El Glorioso, to będzie to bezwzględnie liczba kornerów.

Deportivo Alaves – FC Barcelona kursy bukmacherskie

Z ofert bukmacherskich na to starcie wynika jasno, iż to goście są zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa. Superbet określa szansę na wygraną Lewego i spółki kursem równym 1.85. Ewentualny triumf gospodarzy to natomiast przelicznik 4.40. Gdzieś pośrodku obu tych wartości widnieje wycena szansy na wystąpienie remisu. Jest to na ten moment dokładnie 3.80.

Deportivo Alaves – FC Barcelona bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Sympatycy Barcy mogą być po ostatnim meczu swoich pupili w nieco lepszych humorach. O przesadnej radości absolutnie mówić nie można, gdyż jedynym pozytywem potyczki z Osasuną był komplet oczek po stronie aktualnych mistrzów kraju. Zestawiając to z kilkoma niedawnymi bardzo dobrymi występami Alaves wychodzi na to, że o zwycięstwo podopieczni Xaviego będą się musieli mocno postarać.

Gdzie oglądać Deportivo Alaves – FC Barcelona? Transmisja i godzina

Relację live z pojedynku na Estadio Mendizorrotza będzie można śledzić za pośrednictwem stacji Eleven Sports 1. Początek meczu zaplanowano na godz. 18:30 w dniu 3 lutego 2024 roku.