Djurgardens – Lech Poznań gdzie oglądać? Transmisja i stream online za darmo

Djurgardens – Lech Poznań gdzie oglądać? Transmisja i stream online za darmo

Czy Kolejorz przypieczętuje awans do 1/4 finału Ligi Konferencji Europy? Przed nami rewanżowy mecz Djurgardens – Lech Poznań. Gdzie oglądać? Na którym kanale transmisja i stream online za darmo? Mamy wszelkie szczegóły.

Gdzie oglądać Djurgardens – Lech? Transmisja meczu

Z czwartkowego meczu Djurgarden – Lech Poznań transmisja dostępna będzie jedynie na platformie Viaplay. To streamingowy serwis, do którego dostęp uzyskuje się po wykupieniu subskrypcji. Jak oglądać mecz Djurgardens – Lech? Ile kosztuje transmisja? Rzuć okiem poniżej. Dodatkowo przypomnijmy, że pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi 16 marca 2023 roku, punktualnie o godzinie 18:45.

  1. Przejdź na stronę Viaplay.
  2. Kliknij u góry “Uzyskaj pakiet Viaplay”.
  3. Wybierz jeden z planów cenowych.
  4. Kliknij “Kup Viaplay…”.
  5. Dokończ transakcję.
  6. Oglądaj mecz Djurgarden – Lech Poznań online.

Dzięki Viaplay, transmisja Djurgarden – Lech Poznań dostępna będzie zarówno na komputerach, telefonach, a nawet na telewizorze ze Smart/Android/Google po pobraniu aplikacji Viaplay.

Gdzie oglądać Djurgardens – Lech Poznań? Stream online

Jak już wspomnieliśmy, Djurgardens – Lech Poznań stream dostępny będzie w Viaplay. Niestety nie będzie darmowej transmisji online. Wszystkie źródła, oferujące mecz Djurgarden – Lech za darmo są nielegalne. Koszt wykupu Viaplay rozpoczyna się od 40 złotych. Mecz można oglądać jednocześnie na dwóch urządzeniach, zatem możesz podzielić koszta z kimś znajomym, jeżeli cena wydaje się za wysoka.

Kolejorz przed wielką szansą

Lech Poznań jako pierwsza polska drużyna od dawien dawna awansował do kolejnej rundy europejskich pucharów na wiosnę. Teraz Kolejorz może wykonać kolejny, historyczny krok i zagrać w ćwierćfinale Ligi Konferencji. Podopieczni Johna van den Broma mogą czuć komfort przed rewanżem, bowiem w pierwszym meczu wygrali 2:0 po golach Milica i Marchwińskiego. Między bajki można wsadzić historię, że Kolejorzowi zadanie utrudni sztuczna murawa i zamknięty dach. Lech pokazał już w meczu z Bodo/Glimt, że im to nie straszne. Suma sumarum, wiedząc gdzie oglądać Djurgardens – Lech stream, liczymy na świetne widowisko i awans polskiej drużyny do 1/4 finału Ligi Konferencji Europy.