Dudelange – Lech typy, kursy, prognozy (25.08.2022)

Dwubramkowa przewaga zbudowana podczas rywalizacji przy Bułgarskiej powinna pozwolić Kolejorzowi przystąpić do rewanżu w stosunkowo dobrych nastrojach. Czy potwierdzenie dominacji nad mistrzem Luksemburga nie będzie jednak zadaniem ponad aktualne możliwości zespołu ze stolicy Wielkopolski? Dudelange – Lech typy, kursy, prognozy.

Dudelange – Lech typy na Ligę Konferencji

Najciekawsze Dudelange – Lech zakłady przedstawiają się dziś następująco:

Uniknięcie kompromitacji

Przedostatnia pozycja w tabeli PKO Ekstraklasy to wynik, który z pewnością nie przystoi aktualnemu mistrzowi kraju. W Poznaniu wszyscy wiedzą o tym doskonale, dlatego też w najbliższych tygodniach wymagana jest zdecydowana poprawa wyników osiąganych przez ekipę popularnej Dumy Wielkopolski. Nim to się jednak stanie, głównym celem Lecha jest awans do fazy grupowej Ligi Konferencji. Mając na uwadze dotychczasowe negatywne niespodzianki w wykonaniu tego zespołu zakładanie się z bukmacherem o bezpośrednie zwycięstwo nad Dudelange wydaje się być bardzo ryzykowne. Typy na triumf w jednej z połów już nieco mniej.

 

dudelange-lech-typy

Poznaniacy muszą w tym sezonie opierać swoje wyniki w głównej mierze na postawie dwóch czołowych graczy. Mowa tu oczywiście kolejno o Mikaelu Ishaku oraz Joao Amaralu. Mamy pewne przeczucie graniczące z pewnością, iż Dudelange – Lech typy na zdobycz bramkową któregoś z wymienionych okażą się strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Ostatnie bezpośrednie pojedynki

  • Lech – Dudelange 2:0

Początek historii bezpośrednich starć pomiędzy obiema ekipami był wyjątkowo pomyślny dla poznaniaków. Wierzymy, że taki stan rzeczy będzie nadal podtrzymany.

Ostatnie spotkania Dudelange

  • Dudelange – Hostert 3:1
  • Lech – Dudelange 2:0
  • Niedercorn – Dudelange 2:3

Dzięki pewnej wygranej nad Hostert Dudelange utrzymało pozycję lidera luksemburskiej ekstraklasy. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy uda im się przenieść tę dobrą dyspozycję na rozgrywki międzynarodowe.

Ostatnie mecze Lecha

  • Lech – Dudelange 2:0
  • Lech – Śląsk 0:1
  • Lech – Vikingur 4:1

Kilka dni odpoczynku więcej powinno wpłynąć pozytywnie na poczynania podopiecznych Johan van den Broma. Minus jest tylko taki, że w razie sensacyjnej porażki nie będzie można niestety zakryć się zmęczeniem.

Kiedy i o której mecz Dudelange – Lech?

Pierwszy gwizdek zmagań Dudelange z Lechem zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 25 sierpnia 2022 roku.

Gdzie oglądać Dudelange – Lech?

Relacja live z tego meczu będzie dostępna na antenach stacji TVP Sport.

W drugim z czwartkowych starć eliminacyjnych Ligi Konferencji naprzeciw siebie staną ekipy Slavii Praga oraz Rakowa Częstochowa. Kilka słów naszej analizy tego spotkania znajdziecie pod niniejszym linkiem.