Dwie minuty za trzy punkty

W ostatniej kolejce rundy jesiennej rozgrywek IV ligi lubelskiej sezonu 2018/2019 Orlęta Łuków pokonały u siebie Start Krasnystaw 1:0. Bramkę dla gospodarzy zdobył już 2. minucie meczu Jakub Bulak. Podopieczni Roberta Różańskiego od 63. minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Damiana Soćko, ale goście nie byli w stanie tego wykorzystać. – Szybko stracona przez nas bramka ustawiła to starcie. W drugiej połowie po czerwonej kartce rywale cofnęli się i starali się grać z kontry, ale niestety nie udało nam się wyrównać. Dziękuję wszystkim za pierwszą rundę. Z optymizmem patrzymy w przyszłość – mówi Daniel Chariasz, zawodnik Startu Krasnystaw.

Orlęta Łuków – Start Krasnystaw 1:0 (1:0)
Bramka: Jakub Bulak 2′

Orlęta: Kopeć – Goławski, Bulak, Ł. Ebert, Olszewski – Dołęga, Sowisz, Kierych (59′ Matuszewski), M. Ebert, Soćko – Siemieniuk.

Start: Wikło – Lenard, Saj, Wojciechowski, Bielak – Drahanchuk, Kabasa (73′ Nowakowski), Wójtowicz, Florek (55′ Ciesielski), Drapsa – Kiszyjew.

Żółte kartki: Damian Soćko x2 – Rustam Kiszyjew, Tomasz Wikło, Kryspin Florek, Patryk Ciesielski, Oleksandr Drahanchuk
Czerwona kartka: Damian Soćko 63′ (za drugą żółtą)
Sędziował: Daniel Złotnicki (Lublin).