Egipt – Maroko typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Czas na ćwierćfinały Pucharu Narodów Afryki. W jednym z nich, Egipt podejmie Maroko. Kto wygra?

Egipt – Maroko typy bukmacherskie za darmo (30.01.2022)

Spójrz na przygotowane przez naszą redakcję na Egipt – Maroko typy i odpowiadające im kursy bukmacherskie.

egipt maroko typy

Bukmacherzy faworyzują Maroko, ale czy Egipt stoi na straconej pozycji?

Najbardziej utytułowana reprezentacja na Czarnym Lądzie, a więc Egipt, która to siedmiokrotnie sięgała po Puchar Narodów Afryki, w ćwierćfinale trwającej imprezy zmierzy się z Marokiem. Co ciekawe, obie te reprezentacje są wymieniane w szerokim gronie faworytów Pucharu Narodów Afryki i nie bez powodu ich ćwierćfinałowe starcie określane jest mianem małego finału.

Egipt, który w latach 2006-2010 trzy razy z rzędu sięgał po Puchar Narodów Afryki, od pięciu lat jest bez triumfu. Mimo to, że w 2019 roku organizował turniej u siebie. Czy w tym roku uda się przypomnieć, jak smakuje wielkie zwycięstwo? Nasze na Egipt – Maroko typy wędrują właśnie w kierunku zwycięstwa Egipcjan, a dodatkowo uważamy, że Maroko nie strzeli gola.

Dlatego, jak widzisz, mimo, że zakłady bukmacherskie faworyzują Maroko, my stawiamy na Egipt. Egipcjanie w żadnym z trzech ostatnich meczy nie stracili gola i wygrali każde z nich. Co prawda przeciwko Wybrzeżu Kości Słoniowej w 1/8 finału potrzebowali dogrywki, ale o sile WKŚ nie trzeba nikomu przypominać. Maroko wygrało 2:1 z Malawi w 1/8 finału, ale przez ponad 30 minut w tym meczu przegrywało 0:1. Jeśli Maroko da się zaskoczyć Egiptowi, to z pewnością tak łatwo strat nie da sie odrobić.

Gdzie oglądać Egipt – Maroko?

Mecz można oglądać w serwisie Viaplay. Z Egipt – Maroko transmisja rozpocznie się 30 stycznia 2022 roku, o godzinie 16:00.

egipt maroko

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Bukmacherzy stawiają na Maroko.

  • Jaka jest historia bezpośrednich meczy?

W ostatnich pięciu pojedynkach, dwa razy górą było Maroko, raz Egipt i dwa razy padł remis.

Zobacz typy na Burkina Faso – Senegal.