Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze typy i kursy (08.04.2024)

Kolejne mecze w polskich rozgrywkach przed nami. Przygotowałem na starcie Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze typy oraz ich analizy.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze typy bukmacherskie

Piłkarski kwiecień nadciąga. Na zakończenie dwudziestej siódmej kolejki spotkań w poniedziałkowy wieczór przeniesiemy się na Dolny Śląsk. Tam Miedziowi walczyć będą przyjezdnymi ze Śląska. Obydwie ekipy mają z pewnością chrapkę na awans w tabeli a zwycięstwo w tym starciu mogłoby pomóc ten cel zrealizować. Liczę zatem na bardzo duże sportowe emocje i wiele piłkarskich wrażeń. W dalszej części znajdziesz moje na starcie Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze typy.

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze typy

Drużyna Zagłębia Lubin notuje do tej pory przeciętny sezon. Wyniki, które osiągnęli Miedziowi lokują ich w środku tabeli. Zespół prowadzony przez trenera Waldemara Fornalika do tej pory pochwalić może się bilansem dziewięciu zwycięstw, ośmiu remisów i dziewięciu porażek. Zgromadzone trzydzieści pięć oczek klasyfikują piłkarzy z Dolnego Śląska na dziesiątej lokacie w tabeli.

Drużyna przyjezdnych z Zabrza po rozegraniu dotychczasowych kolejek nie może sobie wiele zarzucić. Trójkolorowi znajdują się w górnej części tabeli. Ich bilans to jedenaście zwycięstw, sześć remisów i dziewięć porażek. Daje im to siódmą lokatę z realnymi szansami na atak wyższych miejsc. Czy po spotkaniu w Lubinie piłkarze Jana Urbana dopiszą sobie kolejne trzy, ligowe punkty?

Według mnie spotkanie na KGHM Zagłębie Arenie zakończy się wygraną gospodarzy. Przemawia za nimi nie tylko atut własnego obiektu ale i statystyka. Miedziowi wygrali trzy z ostatnich pięciu pojedynków przeciwko Górnikowi Zabrze rozegranych w Lubinie. Drugi mój typ to gole dla obydwu drużyn- taki scenariusz miał miejsce w dziewięciu z ostatnich dziesięciu wyjazdowych pojedynków Zabrzan.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze kursy bukmacherskie

Bukmacherzy są podobnego zdania co ja- również stawiają na Zagłębie. W STS kurs na zwycięstwo gospodarzy to 2.19, na remis 3.40 a na triumf gości 3.20.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Lubinianie w ostatnim czasie w lidze zanotowali zwycięstwo nad Pogonią Szczecin (2:0) oraz dwa remisy: 0:0 ze Stalą Mielec i 1:1 z Wartą Poznań. Zabrzanie pokonali w Ekstraklasie Ruch Chorzów 2:1 oraz ulegli Legii Warszawa 1:3, dodatkowo w spotkaniu towarzyskim zaliczyli wygraną nad GKS-em Tychy (5:2). Trzy ostatnie mecze pomiędzy poniedziałkowymi rywalami to odpowiednio dwa zwycięstwa Zagłębia (3:2 i 2:0) oraz triumf Górnika Zabrze (2:0).

Gdzie oglądać Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze? Transmisja i godzina

Spotkanie w Lubinie rozpocznie się w poniedziałek, 8 kwietnia o godzinie 19:00. Obejrzeć je będzie można w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3 oraz w internecie na platformach CANAL+ online, myCanal, Player.pl, Polsat Box Go.