Everton – Chelsea typy, kursy, zakłady (06.08)

The Blues wielkich zakupów na rynku transferowym nie dokonali, jednak mimo to z pewnością powinno stawiać się ich w roli jednego z faworytów do końcowego triumfu w lidze. W jaki sposób uda im się zainaugurować kolejny sezon rozgrywkowy? Everton – Chelsea typy, kursy, zakłady. Miłej lektury!

Everton – Chelsea typy bukmacherskie

Tradycyjnie w niniejszym akapicie przedstawiamy Wam Everton – Chelsea zakłady, którym należy przyjrzeć się nieco bliżej:

Atak z zaskoczenia

Chyba niewielu “znawców” angielskiego futbolu wymienia Chelsea w gronie drużyn, które mogą powalczyć o ligowe mistrzostwo. Czy to błąd? Ależ oczywiście. The Blues to przecież zespół o naprawdę sporej jakości. Przez cztery ostatnie sezony ani razu nie wypadli poza TOP4, a po drodze “przytrafiły” im się wielkie sukcesy pokroju zwycięstwa w Lidze Europy oraz Lidze Mistrzów czy też triumfu w Superpucharze Europy. Brak umiejscawiania ich w absolutnym czubie Premier League jest sporym błędem. Mamy przeczucie, że uda im się to nawet udowodnić już podczas najbliższego starcia z The Toffees.

everton chelsea typy

Przenosiny Raheema Sterlinga do niebieskiej części Londynu były jedną z większych sensacji tego okienka transferowego na Wyspach. Zawodnik, który ma w swoim piłkarskim CV grubo ponad 300 występów na angielskich boiskach jest wartością dodaną każdej z drużyn, w której przyjdzie mu występować. Przynajmniej wedle oficjalnych doniesień umowa wiążącą go z Chelsea obowiązuje do końca czerwca 2027 roku. Czy już w debiucie z Evertonem zdoła zaskarbić sobie sympatię nowych sympatyków? Mamy takie przeczucie, czemu daliśmy oczywiście wyraz w akapicie Everton – Chelsea typy.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Everton – Chelsea 1:0
  • Chelsea – Everton 1:1
  • Chelsea – Everton 2:0

Ostatnie spotkania Evertonu

  • Everton – Dynamo Kijów 3:0
  • Blackpool – Everton 2:4
  • Minnesota – Everton 4:0

Ostanie mecze Chelsea

  • Udinese – Chelsea 0:2
  • Udinese – Chelsea 1:3
  • Arsenal – Chelsea 4:0

Kiedy spotkanie Everton – Chelsea? O której

Rozpoczęcie starcia na Goodison Park zaplanowano na godz. 18:30. Oczywiście w dniu 6 sierpnia 2022 roku.

Gdzie oglądać Everton – Chelsea?

Transmisja na żywo z tego spotkania będzie dostępna dla wszystkich abonentów platformy streamingowej Viaplay.

Pamiętajcie, że na łamach Lubsport przeczytacie także analizy wielu innych interesujących spotkań. Mamy tu na myśli np. rywalizację pomiędzy Tottenhamem a Southampton.