Everton – Chelsea typy, kursy, zapowiedź 01/05/2022

Zaledwie kilkadziesiąt godzin po prestiżowym pojedynku z Czerwonymi Diałbami na popularnych The Blues czeka już kolejny ligowy rywal. Tym razem przyjdzie im się mierzyć z zawodnikami z niebieskiej części Liverpoolu. Czy wyprawa na Goodison Park okaże się dla nich szczęśliwa? Everton – Chelsea typy, kursy, zapowiedź.

Everton – Chelsea typy warte uwagi

Brak Wam pomysłu na ciekawe zakłady bukmacherskie związane z tą potyczką? Rzućcie więc okiem na parę naszych propozycji:

Chelsea wygra całe spotkanie

Różnica klas pomiędzy oboma ekipami jest ogromna. Londyńczycy są niemal pewni miejsca na ligowym podium, natomiast zespół z miasta Beatelsów do ostatniej serii gier będzie raczej drżał o swój ligowy byt. Kolejne punkty są im potrzebne niemal jak tlen. Szasne, że zdobędą ich podczas niedzielnego boju są jednak bardzo, ale to bardzo znikome.

Everton otrzyma więcej kartek

Prawdopodobieństwo, że The Toffees będą stroną przeważającą w tym pojedynku jest bardzo znikoma. To Kai Havertz i spółką powinni raczej dyktować warunki tej batalii, a gospodarze być dla nich tylko tłem. Takie okoliczności to idealne pole do licznych przewinień dla graczy z Liverpoolu. Dotychczas podopieczni Franka Lamparda byli napominani zdecydowanie częściej napominani niż The Blues. Mamy przeczucie, że taka tendencja zostanie podtrzymana.

everton chelsea typy

Spragnieni większej dawki typów związanych z rozgrywkami Premier League? Sprawdźcie zatem nasz poprzedni tekst. Jego tematem była potyczka pomiędzy Tottenhamem a Leicester.

Everton – Chelsea kursy

Zdaniem legalnych polskich bukmacherów szanse na zwycięstwo każdej z drużyn przedstawiają się następująco:

Bukmacher Everton Remis Chelsea
Fortuna 5.10 3.80 1.73
STS 4.80 3.65 1.71
PZBUK 5.00 3.75 1.17
Betclic 4.90 3.80 1.71
forBET 4.90 3.80 1.71

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

W kilku ostatnich meczach dużo lepszą formą mogą pochwalić się piłkarze Chelsea. Nie wierzycie? No to spójrzcie na informacje zawarte w poniższej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Chelsea – Everton 1:1 (16 grudnia 2021)
Chelsea – Everton 2:0 (8 marca 2021)
Everton – Chelsea 1:0 (12 grudnia 2020)
5 ostatnich spotkań Evertonu
Liverpool – Everton 2:0
Everton – Leicester 1:1
Everton – Man Utd 1:0
Burnley – Everton 3:2

West Ham – Everton 2:1
5 ostatnich spotkań Chelsea
Man Utd – Chelsea 1:1
Chelsea – West Ham 1:0
Chelsea – Arsenal 2:4
Chelsea – Crystal Palace 2:0
Real – Chelsea 2:3

Everton – Chelsea przewidywania

Ostatnie lata to zdecydowanie kiepski okres dla wszystkich fanów Evertonu. Drużyna, która spędziła najwięcej sezonów w historii na najwyższym szczeblu rozgrywkowym jest w olbrzymim dołku. Kampania 2021/2022 zdaje się być chyba najtrudniejszą w całym XXI wieku. Walka o pozostanie w elicie będzie prawdopodobnie trwała do ostatniego meczu w sezonie. Niemal pewne jest to, że The Toffees zrobią wszystko, aby uzyskać jak najkorzystniejszy wynik podczas rywalizacji z Chelsea. Czy ta determinacja jednak wystarczy? Czas pokaże.

Everton – Chelsea pytania użytkowników

  • O której początek meczu Everton F.C. – Chelsea F.C. ?

Pierwszy gwizdek tego spotkania powinien wybrzmieć o godz. 15:00 w dniu 1 maja 2022r.

  • Kto jest faworytem tej potyczki?

Naturalnie nieco większe szanse na końcowy sukces mają podopieczni Thomasa Tuchela.