Everton – Leicester typy, kursy, analiza 20/04/2022

Walka o pozostanie na kolejny sezon w piłkarskiej elicie trwa w najlepsze. Czy The Toffees zdołają zrobić dziś następny krok w kierunku realizacji tego celu? Everton – Leicester typy, kursy, analiza.

Everton – Leicester typy warte uwagi

W celu oszczędzenia Waszego cennego czasu podrzucamy kilka interesujących propozycji bukmacherskich na omawianą rywalizację. Oto trzy najciekawsze Everton – Leicester typy:

Obie drużyny zdobędą bramkę

Everton jest drużyną, która nie znosi raczej kompromisów. The Toffees są bowiem jedną z najrzadziej remisujących drużyn w całej ligowej stawce. W trakcie zmagań z Leicester jedynym celem, który powinien ich interesować, to zgarnięcie przysłowiowej pełnej puli i spokojne przygotowywanie się do kolejnego ciężkiego boju. Jesteśmy jednak świadomi, że może być o to piekielnie trudno. Nie jest to jednakże równoznaczne z tym że nie uda im się pokonać tego wieczoru golkipera The Foxes. Naszym skromnym zdaniem na odpowiedź stać będzie także przyjezdnych, dlatego też kibice zgromadzeni na Gooodison Park będą raczej świadkami co najmniej kilku trafień.

Powyżej 3.5 kartki

Walka o przetrwanie wyzwala wśród piłkarzy takie pokłady emocji, o istnieniu których nie mieli do tej pory pojęcia. Coraz więcej takich zachowań powinniśmy obserwować w najbliższych meczach w poczynaniach Richarlisona i spółki. Arbitrem prowadzącym ich środowe ligowe starcie będzie człowiek, który kara raczej graczy dość często. Uważamy więc, że pokazanie przynajmniej czterech napomnień nie będzie stanowiło dla niego problemu.

everton leicester typy

Prawdziwych fanów rozgrywek angielskiej ekstraklasy zachęcamy także do sprawdzenia naszego tekstu poruszającego tematykę starcia pomiędzy Chelsea a Arsenalem.

Everton – Leicester kursy

Zdaniem legalnych polskich bukmacherów dużo większe szanse na zwycięstwo w tym meczu mają gospodarze. Czy słusznie? Nie bylibyśmy tego tacy pewni.

Bukmacher Everton Remis Leicester
Fortuna 2.37 3.40 3.05
STS 2.32 3.30 3.00
3 2.30 3.45 3.15
Betclic 2.31 3.45 3.05
forBET 2.31 3.45 3.05

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jesteście ciekawi, jakie wyniki podczas kilku ostatnich pojedynków osiągały kolejno obie ekipy? Sprawdźcie to w naszej legendarnej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Everton – Leicester 1:1 (27 stycznia 2021)
Leicester – Everton 0:2 (16 grudnia 2020)
Everton – Leicester 2:1 (1 lipca 2020)
5 ostatnich spotkań Evertonu
Everton – Man Utd 1:0
Burnley – Everton 3:2
West Ham – Everton 2:1
Crystal Palace – Everton 4:0

Everton – Newcastle 1:0
5 ostatnich spotkań Leicester
Newcastle – Leicester 2:1
PSV – Leicester 1:2
Leicester – Crystal Palace 2:1
Leicester – PSV 0:0
Man Utd – Leicester 1:1

Everton – Leicester prognozy

Zaledwie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową wymuszają na graczach Evertonu pełną koncentrację na finiszu kampanii 2021/2022. Raczej mało kto wierzy w ich triumf nad ekipą popularnych Lisów, lecz trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że absolutne minimum, jakie muszą osiągnąć w tym meczu to remis. W innym wypadku wizja utrzymania w elicie będzie się konsekwentnie oddalała.

Everton – Leicester pytania graczy

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Everton F.C. – Leicester City F.C. ?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Goodison Park.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na ten mecz?

Wszelkie niezbędne informacje w tej materii znajdziecie w akapicie zatytułowanym Everton – Leicester kursy.