Everton – Manchester United typy, kursy, 09/04/2022

Najbliższe tygodnie będą kluczowe, jeśli chodzi o kwestię utrzymania The Toffees w Premier League. Czy Czerwone Diabły zdołają zadać podopiecznym Franka Lamparda kolejny bolesny cios? Everton – Manchester United typy, kursy.

Everton – Manchester United typy warte uwagi

Oto trzy najciekawsze zakłady bukmacherskie dotyczące omawianego starcia:

Manchester wygra całe spotkanie

Z całą pewnością ostatnie lata dla kibiców Czerwonych Diabłów to prawdziwa droga przez mękę. Wyniki uzyskiwane przez ekipę z czerwonej części Manchesteru są bowiem delikatnie mówiąc bardzo dalekie od oczekiwanych. Tak się jednak składa, że ich najbliższy rywal tj. Everton radzi sobie w bieżących rozgrywkach o wiele, wiele gorzej. Naszym skromnym zdaniem istnieje więc spora szansa, że CR7 i spółka rozstrzygną tę rywalizację na swoją korzyść.

Goście wykonają więcej rzutów rożnych

Dominacja gości będzie raczej widoczna w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła. Także, jeśli chodzi o rzuty rożne. Zakład, wedle którego to United częściej wykona stały fragment gry wprost z narożnika boiska, wydaje się więc być idealną lokatą kapitału. Kurs jest do tego całkiem akceptowalny. Warto więc zwrócić na tę propozycję uwagę.

Powyżej 3.5 żółtej kartki

Rosnąca frustracja związana z pogłębiającym się kryzysem oraz co najmniej kilku graczy o bardzo wysokich umiejętnościach w szeregach drużyny przeciwnej. Już te dwie przesłanki pozwalają nam sądzić, iż The Toffees mogą być w tym pojedynku stroną, która zdecydowanie częściej będzie uciekać się do nieprzepisowych zagrań. Swoje “trzy grosze” powinni dorzucić jednakże również podopieczni Ralfa Rangnicka. Oby ich wspólny dorobek wyniósł tym razem co najmniej cztery żółte kartki.

everton manchester united typy

Gdybyście znaleźli wolną chwilę, to serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych artykułów. W jednym z opublikowanych dosłownie przed kilkoma godzinami przedstawiamy np. nasz punkt widzenia na temat zmagań pomiędzy Newcastle a Wolverhampton.

Everton – Manchester United kursy

Jesteście ciekawi, jakie kursy na zwycięstwo każdej z drużyn opublikowali w swoich ofertach legalni polscy bukmacherzy? No to spójrzcie czym prędzej do poniższego zestawienia:

Bukmacher Everton Remis Man Utd
Fortuna 4.35 3.85 1.81
STS 4.30 3.65 1.78
3 4.45 3.90 1.80
Betclic 4.40 3.80 1.79
forBET 4.40 3.80 1.79

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Podczas kilku minionych tygodni obu ekipom udało się uzyskać następujące rezultaty:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Man Utd – Everton 1:1 (2 października 2021)
Man Utd – Everton 4:0 (7 sierpnia 2021)
Man Utd – Everton 3:3 (6 lutego 2021)
5 ostatnich meczów Evertonu
Burnley – Everton 3:2
West Ham – Everton 2:1
Crystal Palace – Everton 4:0
Everton – Newcastle 1:0

Everton – Wolves 0:1
5 ostatnich meczów Man Utd
Man Utd – Leicester 1:1
Man Utd – Atletico 0:1
Man Utd – Tottenham 3:2
Man City – Man Utd 4:1
Man Utd – Watford 0:0

Everton – Manchester United prognozy

Ciężko nam doszukać się argumentów, które mogłyby wskazywać na zdobycie przez zespół z niebieskiej części Liverpoolu choćby jednego oczka. Kryzys w Evertonie jest doprawdy ogromny. Jeśli sytuacja nie ulegnie natychmiastowej poprawie, to rekordziści pod względem sezonów spędzonych w piłkarskiej elicie z hukiem zlecą na jej zaplecze. Całkiem możliwe, że niebawem uda im się przełamać tę fatalną passę, aczkolwiek naszym skromnym zdaniem nie będzie to miało miejsce podczas starcia z Manchesterem.

Everton – Manchester United pytania użytkowników

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Everton F.C. – Manchester United F.C. ?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Goodison Park.

  • Kto jest faworytem tej potyczki?

Większe szanse na triumf mają raczej podopieczni Ralfa Rangnicka.