FC Barcelona – Almeria typy i kursy bukmacherskie (20.12.2023)

Dyspozycja Dumy Katalonii w ostatnich tygodniach zdecydowanie nie należy do najwyższych. Czy tak potrzebne przełamanie nastąpi podczas najbliższego starcia z jedną z najgorszych ekip w lidze? Oto nasze FC Barcelona – Almeria typy, w których analizujemy wspomniany pojedynek nieco bliżej.

FC Barcelona – Almeria typy bukmacherskie

Podopieczni Gaizki Garitano to taki specyficzny zespół, który mimo miana czerwonej latarni ligi stara się stwarzać zagrożenie pod bramkami rywali, bardzo często podczas stałych fragmentów gry, takich jak chociażby rzuty rożne.

Nie mogliśmy przejść obok tego faktu obojętnie, stąd też pośród naszych propozycji znalazły się FC Barcelona – Almeria typy na co najmniej 3 kornery po każdej ze stron opisywanego pojedynku. Szanse na pozytywne rozstrzygnięcie takiego zakładu oceniamy bardzo wysoko.

barcelona-almeria-typy

Przy całym szacunku dla imponujących osiągnięć Roberta Lewandowskiego lwia część jego strzeleckiego dorobku zarówno w Borussii Dortmund, Bayernie, a także obecnie w ekipie Blaugrany to trafienia przeciwko tym niżej notowanym drużynom. Nie ma w tym absolutnie niczego nadzwyczajnego, gdyż logiczna wydaje się dużo większa łatwość sforsowania zasieków obronnych zespołów z końca stawki, aniżeli ekip zaliczanych do krajowej czołówki.

Aktualnie wychowanek Varsovii marzy bez wątpienia o przełamaniu. W lidze co prawda udało mu się strzelić bramkę w przegranej potyczce z Gironą, ale ogólnie od początku listopada na koncie Lewego widniej raptem trzy trafienia. Jak na gracza takiej klasy to zdecydowanie za mało. Defensorzy Almerii będą na pewno starali się utrudnić życie Polakowi na każdy z możliwych sposobów, ale mamy cichą nadzieję, że 35-latek przynajmniej raz zdoła uciec spod ich kurateli i pokonać tym samym golkipera rywali.

FC Barcelona – Almeria kursy bukmacherskie

Wartość kursów bukmacherskich na zwycięstwa obu stron idealnie oddaje prawdopodobieństwo wystąpienia danego rezultatu. W ofercie firmy Superbet wygraną gospodarzy wyceniono na 1.18. Remis to dokładnie 8.50. Co z ewentualnym triumfem przyjezdnych? Taki scenariusz opatrzono przelicznikiem wynoszącym dokładnie 14.00.

freebet 200 zł za wygraną Barcelony z Almerią

ODBIERZ BONUS

FC Barcelona – Almeria bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Myśleliście, że ostatnie tygodnie w wykonaniu podopiecznych Xaviego nie wyglądały najlepiej? To co w takim razie mają powiedzieć fani Almerii? Zespół ten nie wygrał dotychczas żadnego z siedemnastu rozegranych meczów, notując przy tam aż dwanaście porażek. Jeśli Duma Katalonii ma wreszcie zagrać na miarę oczekiwań, to musi to zdarzyć się właśnie podczas rywalizacji z Indalicos. W innym wypadku bieżący sezon powoli będzie można uznawać za stracony.

FC Barcelona – Almeria przewidywane składy

Na kilka godzin przed oficjalnym rozpoczęciem meczu najbardziej prawdopodobne jedenastki obydwu ekip przedstawiają się następująco:

Barcelona: Pena – Cancelo, Araujo, Christensen, Balde – Romeu, Sergi Roberto, Gundogan – Felix, Yamal, Lewandowski

Almeria: Maximiano – Pozo, Chumi, Montes, Edgar, Akieme – Baba, Lopy, Embarba – Baptistao, Ramazani

W szeregach gospodarzy nadal brak jest kilku podstawowych zawodników, ale wydaje się, że nawet w tym mocno okrojonym zestawieniu pokonanie niżej notowanego rywala będzie tylko formalnością.

Gdzie oglądać FC Barcelona – Almeria? Transmisja i godzina

Przekaz na żywo z tego pojedynku będzie dostępny na antenach stacji Canal+Sport 2. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 19:00 w dniu 20 grudnia 2023 roku.