FC Barcelona – Athletic Bilbao transmisja: Gdzie oglądać La Ligę na żywo?

FC Barcelona – Athletic Bilbao transmisja: Gdzie oglądać La Ligę na żywo?
Icon Sport

Ostatnim z czterech dzisiejszych spotkań w La Liga będzie rywalizacja pomiędzy aktualnymi mistrzami kraju a popularnymi Los Leones. Czy będzie gdzieś dostępna z meczu FC Barcelona – Athletic Bilbao transmisja? Kto może wyjść z tego pojedynku zwycięsko? Nieco więcej na ten temat w poniższym tekście.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać FC Barcelona – Athletic Bilbao? Transmisja na żywo (La Liga)

Mam dobrą informację dla kibiców zainteresowanych starciem FC Barcelona – Athletic Bilbao. Gdzie oglądać to pytanie, które nie będzie musiało padać z Waszych ust już nigdy więcej. To wszystko z uwagi na transmisje dostępne na stronie internetowej oraz w aplikacji firmy STS.

OGLĄDAJ TUTAJ

Lider polskiego rynku zakładów wzajemnych udostępnia taką relację wszystkim swoim użytkownikom, którzy zarejestrowali u niego konto i dokonali przynajmniej jednej wpłaty, a także zawarli co najmniej jeden zakład za 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

FC Barcelona – Athletic Bilbao transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

W telewizji przekaz na żywo z San Mames udostępni tym razem stacja Eleven Sports 1. Początek meczu zaplanowano na godz. 21:00.

Biednemu zawsze wiatr w oczy

Przeciętność, w jaką popadała w ostatnich tygodniach Duma Katalonii, była widoczna przysłowiowym gołym okiem. Rezultat potyczki z Getafe dał pewne nadzieje na to, iż istnieje szansa na ponowne wejście na zwycięską ścieżkę i obecność na niej aż do kluczowego momentu sezonu.

Na nieszczęście Lewego i spółki Barca w ramach 27. serii gier będzie mierzyła się z Athleticiem Bilbao. Drużyna z Kraju Basków, jeśli tylko chce, to potrafi pokonać każdego. Duma Katalonii przekonała się zresztą już o tym boleśnie na własnej skórze podczas rywalizacji w ramach Pucharu Króla.

Bój w ramach La Liga może mieć co prawda nieco inną specyfikę, ale goście nadal będą ekipą wyjątkowo groźną. Mając na uwadze fakt, iż defensywa Blaugrany do najszczelniejszych w tej kampanii nie należy, to dzisiejszy wieczór może nam przynieść całą furę emocji. Nie ukrywam, że mocno na to liczę.