FC Barcelona – Celta Vigo typy, kursy i zapowiedź (23.09.2023)

W jednym z ciekawszych spotkań 6. serii gier La Ligi będzie rywalizacja pomiędzy Dumą Katalonii a popularnymi Célticos. Kto i dlaczego powinien zostać zdecydowanym zwycięzcą? O tym nieco więcej w tekście FC Barcelona – Celta Vigo typy. Serdecznie zapraszamy.

FC Barcelona – Celta Vigo typy i przewidywania

Powrót do ligowej rzeczywistości po przerwie reprezentacyjnej bywa czasem bardzo bolesny. W przypadku Lewego i spółki jest teraz dokładnie odwrotnie. Barca zanotowała bowiem dwa niezwykle imponujące zwycięstwa, aplikując w nich przy okazji swoim przeciwnikom aż dziesięć trafień.

Gdyby nie to, że Błękitni posiadają w miarę szczelną formację defensywną, to niemal na 100% proponowalibyśmy Wam FC Barcelona – Celta Vigo typy na konkretną liczbę bramek. Dużo bezpieczniej będzie jednak pójść w stronę “zwykłej” wygranej gospodarzy. Prawdopodobieństwo niepowodzenia takiego zakładu jest w obecnych okolicznościach praktycznie zerowe.

barcelona-celta-vigo-typy

Rzut oka na szczegółowe statystyki rzutów rożnych w wykonaniu obu zespołów sugerują jedno. Zdecydowanie warto spróbować założyć się z bukmacherem o dość wysoką linię takich stałych fragmentów gry. Zarówno Katalończycy jak i drużyna z Galicji egzekwują średnio grubo ponad sześć kornerów w przeliczeniu na jedno spotkanie. Wykonanie 10 rzutów rożnych w bezpośrednim meczu powinno być zatem tylko i wyłącznie formalnością.

FC Barcelona – Celta Vigo ostatnie wyniki

Ekipy z Antwerpii oraz Sewilli poznały już niszczycielską moc Blaugrany. Następni w kolejce są podopieczni Rafy Beniteza. Hiszpański szkoleniowiec potrafi jednak zmobilizować swoich zawodników do walki z najlepszymi, czego dowodem była chociażby nieznaczna porażka z Realem Madryt. Wydaje się zatem, że sobotnia potyczka na zastępczym Estadio Olimpico może być wyjątkowo emocjonująca.

Ostatnie mecze Barcelony

 • Barcelona – Antwerp 5:0
 • Barcelona – Betis 5:0
 • Osasuna – Barcelona 1:2

Ostatnie mecze Celty Vigo

 • Cetla Vigo – Mallorca 0:1
 • Almeria – Celta Vigo 2:3
 • Celta Vig0 – Real Madryt 0:1

FC Barcelona – Celta Vigo bezpośrednie mecze

 • Celta Vigo – Barcelona 2:1
 • Barcelona – Celta Vigo 1:0
 • Barcelona – Celta Vigo 3:1

Na przestrzeni kilku ostatnich bezpośrednich starć pomiędzy obiema ekipami działo się całkiem sporo. Co ciekawe poprzedni pojedynek padł łupem Celty. Rozpędzona Duma Katalonii pała z pewnością rządzą rewanżu. Wszystko wskazuje na to, że ten plan się powiedzie.

FC Barcelona – Celta Vigo kursy bukmacherskie

Jak przedstawiają się FC Barcelona – Celta Vigo typy już wiecie. Pora teraz zapoznać się z kursami bukmacherskimi na omawiane starcie. Oto garść informacji wprost z oferty firmy Fortuna:

 • Wygrana Barcelony: 1.31
 • Remis: 5.80
 • Wygrana Celty Vigo: 9.20

Gdzie oglądać FC Barcelona – Celta Vigo? Transmisja

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Canal + Sport 2. O której FC Barcelona – Celta Vigo? Pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 18:30 w dniu 23 września 2023 roku.