FC Barcelona – FC Porto typy, kursy i zakłady na mecz (28.11.2023)

Przed podopiecznymi Xaviego kolejne wymagające starcie. W jakich nastrojach Robert Lewandowski i jego klubowi koledzy będą po zakończeniu przedostatniej potyczki grupowej w Lidze Mistrzów? O tym w tekście FC Barcelona – FC Porto typy.

FC Barcelona – FC Porto typy bukmacherskie

Każdy, kto miał okazję śledzić przebieg październikowego meczu na Estadio do Dragao, ten wie, że zwycięstwo przyjezdnych zrodziło się wtedy w mocnych bólach. Gdyby nie instynkt strzelecki Ferrana Torresa, to aktualni mistrzowie Hiszpanii mogliby zapomnieć o trzech oczkach, jakimi premiowana jest zwykle wygrana.

Chęć rewanżu w szeregach popularnych Smoków jest bez wątpienia ogromna. Niewykluczone zatem, że we wtorkowym spotkaniu może dojść do większych lub mniejszych niespodzianek. Asekuracyjnie proponujemy jedynie FC Barcelona – FC Porto typy na triumf tych drugich w przynajmniej jednej z połów, ale istnieje także spora szansa, że pełną pulę zdołają tym razem zgarnąć zawodnicy z północnej części Portugalii.

Robert Lewandowski notuje fatalną passę
Icon Sport

Uważamy, że w niniejszym pojedynku obojętnie nie można przejść także obok zakładów na rzuty rożne. Zawodnicy Barcy egzekwują średnio około 6 takich stałych fragmentów gry. Podopieczni Sergio Conceicao zbliżają się natomiast bardzo blisko do granicy ośmiu kornerów. Jeśli przy takim połączeniu nie uda się pokryć linii przynajmniej dziesięciu rzutów rożnych, to będziemy absolutnie zdruzgotani.

FC Barcelona – FC Porto kursy bukmacherskie

Dysproporcja w kursach na zwycięstwo każdej ze stron jest ogromna. Zwycięstwo gospodarzy wyceniono przykładowo na 1.50, podczas gdy ewentualny triumf Portugalczyków opatrzono kursem 6.95. Gdzieś pośrodku obu tych wartości tradycyjnie jest remis. Podział oczek to przelicznik równy dokładnie 4.35

FC Barcelona – FC Porto bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Mimo iż cała krytyka skupia się na osobie Roberta Lewandowskiego, to w ostatnich tygodniach bardzo kiepsko wyglądają poczynania całej ekipy Dumy Katalonii. Sobotni remis z Rayo Vallecano jest zresztą tego najlepszym przykładem.

FC Porto dla odmiany zanotowało raptem jedną porażkę od czasu październikowej rywalizacji z Blaugraną. Czyżby miał to być zatem pewien znak, który sugeruje przebieg wtorkowego pojedynku?

Wymęczone zwycięstwo w pierwszej grupowej potyczce obu drużyn idealnie oddało przebieg całego starcia. W rewanżu emocje powinny więc sięgnąć zenitu.

Gdzie oglądać FC Barcelona – FC Porto? Transmisja i godzina

Relację live z omawianej potyczki będzie można śledzić na antenach stacji Polsat Sport Premium 1. Jej początek zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 28 listopada 2023 roku.