FC Barcelona – Granada transmisja: Gdzie oglądać [La Liga] na żywo?

FC Barcelona – Granada transmisja: Gdzie oglądać [La Liga] na żywo?
fot. Icon Sport

Na zakończenie niedzielnego pasma gier w La Liga włodarze tych rozgrywek przygotowali nam potyczkę z udziałem wciąż aktualnych mistrzów kraju. Jaki przebieg może mieć z meczu FC Barcelona – Granada transmisja? Gdzie będzie można śledzić to starcie? Szczegóły poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać FC Barcelona – Granada? Transmisja na żywo (La Liga)

Bukmacherzy od stosunkowo długiego czasu oferują swoim klientom transmisje na żywo z konkretnych lig. Tak też postępuje firma STS. Każdy klient tego bukmachera ma dostęp do spotkań hiszpańskiej La Liga pod warunkiem rejestracji konta, złożenia depozytu w kwocie co najmniej 2 PLN i zawarcia przynajmniej jednego zakładu za tę kwotę w przeciągu ostatnich 24h.

OGLĄDAJ TUTAJ

Jeśli planujesz śledzić przebieg rywalizacji w stolicy Katalonii, to pamiętaj, że niedzielne starcie zaplanowano na godz. 21:00.

FC Barcelona – Granada transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Tradycyjnie będzie dostępna także transmisja telewizyjna. Stosowną relację przeprowadzą stację Canal+Sport oraz Canal +4K Ultra.

Czysta formalność

Po kilku meczach, w których to Lewy i spółka musieli się mocno napocić przyszła chyba wreszcie pora na spotkanie, w którym korzystny rezultat będzie tylko formalnością. Tak przynajmniej wskazują ostatnie wyniki osiągane przez zespół z Andaluzji. Alexander Medina niestety nie uzdrowił ekipy z Andaluzji i Czerwono-biali nadal okupują miejsce w dolnych rejonach tabeli La Liga.

Jeśli Xavi chce w jakimś stopniu zachować twarz w swoich ostatnich tygodniach pracy za sterami Blaugrany, to jakiekolwiek rozważania na temat ewentualnej utraty punktów w tego typu pojedynkach powinny być w ucinane już na samym starcie.

Piłkarska jakość w szeregach Dumy Katalonii jest ogromna. Może pora zatem wreszcie udowodnić, iż drużyna to nie tylko zlepek indywidualności, a zespół z prawdziwego zdarzenia? Lepsza okazja ku temu raczej szybko się nie nadarzy.