FC Barcelona – Las Palmas transmisja: Gdzie oglądać mecz?

FC Barcelona – Las Palmas transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Przed nami kolejne emocje związane z najwyższą hiszpańską klasą rozgrywkową. Tym razem wyjaśniam, gdzie dostępna będzie FC Barcelona – Las Palmas transmisja. Kiedy i o której oglądać ten mecz?

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać FC Barcelona – Las Palmas? Transmisja na żywo (30.03.2024)

Pojedynek FC Barcelona – Las Palmas w ramach 30. kolejki La Ligi będzie można oglądać u bukmachera Superbet. By móc śledzić starcie w tym miejscu, wystarczy rejestracja konta. Wiesz już zatem, FC Barcelona – Las Palmas gdzie oglądać online.

Spotkanie zaplanowano na 30 marca 2024 roku. Pierwszy gwizdek arbitra rozlegnie się natomiast o godzinie 21:00. W ciemno można zakładać, że emocji nie zabraknie.

OGLĄDAJ TUTAJ

FC Barcelona – Las Palmas transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Z pewnością wiele osób zdecyduje się na to, by w Wielką Sobotę (30 marca 2024 roku) zasiąść przed telewizorem i obejrzeć pojedynek FC Barcelony z Las Palmas. Niewątpliwie warto wyraźnie podkreślić, że transmisja z tego spotkania dostępna będzie na Canal+ 4K Ultra oraz Canal+ Premium.

Oczywiście nie zabraknie przekazu na internetowej platformie Canal+. Spotkanie FC Barcelona – Las Palmas zobaczysz zatem na Canal+ online.

Sytuacja w tabli przed meczem w Barcelonie

Zanim rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego, warto jeszcze zerknąć na sytuację w ligowej tabeli. FC Barcelona aktualnie zajmuje drugie miejsce. “Duma Katalonii” w dotychczasowych meczach uzyskała 64 punkty. To efekt 19 wygranych, siedmiu remisów i trzech porażek.

Las Palmas natomiast zajmuje jedenastą lokatę. Ta drużyna uzbierała 37 “oczek”. Ten rezultat jest efektem 10 wygranych, siedmiu remisów i 12 porażek.

Faworytem starcia w Barcelonie jest oczywiście “Duma Katalonii”. Czy rywale zdołają sprawić jakąś niespodziankę? Czas pokaże. Emocji na pewno będzie sporo. Mamy nadzieję na piękne bramki i genialne akcje!