FC Barcelona – Osasuna transmisja: Gdzie oglądać mecz?

FC Barcelona – Osasuna transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Pora na kolejny pojedynek z udziałem drużyny Roberta Lewandowskiego. Gdzie dostępna będzie FC Barcelona – Osasuna transmisja? Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje w tej sprawie. Warto przeczytać.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać FC Barcelona – Osasuna? Transmisja online

Nie wiecie jeszcze, FC Barcelona – Osasuna gdzie oglądać? Przede wszystkim polecamy transmisję u bukmachera STS. By móc oglądać spotkanie FC Barcelony z Osasuną, trzeba postawić zakład za minimum 2 zł. Warunki są zatem bardzo proste do spełnienia. Bukmacher gwarantuje transmisję wysokiej jakości.

Spotkanie FC Barcelona – Osasuna odbędzie się w ramach 20. kolejki La Ligi. Pojedynek został przewidziany na 31 stycznia 2024 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 19:00. Emocji na pewno nie zabraknie.

OGLĄDAJ TUTAJ

FC Barcelona – Osasuna transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Oczywiście dostępna będzie również transmisja telewizyjna. Przekaz live ze starcia FC Barcelona – Osasuna udostępniony zostanie przez Canal+ Sport.

Wolisz oglądać mecz online, również na Canal+ Sport? Żaden problem. W takim przypadku możesz skorzystać z platformy Canal+ online. Działa ona na różnych urządzeniach, takich jak choćby telewizory, komputery, smartfony czy tablety. Generalnie możliwości jest naprawdę sporo.

FC Barcelona znów zwycięży?

FC Barcelona z pewnością ma ogromne szanse na to, by wygrać ten pojedynek. Co prawda ostatnimi czasy “Duma Katalonii” nie prezentowała się najlepiej, ale mimo to jest faworytem starcia z Osasuną. Nikogo oczywiście nie powinno to jakoś mocno dziwić. Personalnie “Barca” na pewno wygląda lepiej od Osasuny.

Do tej pory FC Barcelona uzbierała 44 punkty i zajmuje czwarte miejsce w La Lidze. Wspomniany wynik to efekt 13 wygranych, 5 remisów i 3 porażek. Osasuna ma 7 wygranych, 5 remisów i 9 porażek, co daje w sumie 26 “oczek” i 12. miejsce.