FC Barcelona – Real Madryt transmisja: Gdzie oglądać na żywo? (28.10.2023)

FC Barcelona – Real Madryt transmisja: Gdzie oglądać na żywo? (28.10.2023)
fot. Icon Sport

Gotowi na wielkie emocje w ramach hiszpańskiej La Liga? Sprawdźmy zatem, gdzie będzie dostępna z meczu FC Barcelona – Real Madryt transmisja i czyim łupem może paść tym razem ta arcyważna batalia.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać FC Barcelona – Real Madryt? Transmisja na żywo

Już za kilka godzin rozpocznie się kolejna odsłona wielkiego El Clasico, w którym to dojdzie do starcia FC Barcelona – Real Madryt gdzie oglądać tę prestiżową rywalizację? Opcji jest co najmniej kilka, a jedną z tych najczęściej wybieranych jest specjalna transmisja w STS.

OGLĄDAJ TUTAJ

Bukmacher udostępnia relację ze stolicy Katalonii zupełnie za darmo, o ile użytkownik posiada aktywne konto gracza. Uzyskanie takiego statusu dostępne jest po zawarciu przynajmniej jednego zakładu na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

Oprócz tego wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić przebieg tych wielkich zmagań na antenach Eleven Sports 1, Canal + Premium oraz Canal + 4K Ultra.

FC Barcelona – Real Madryt transmisja: Gdzie obejrzeć i o której godzinie mecz?

Z meczu FC Barcelona – Real Madryt transmisja wystartuje około godziny 16:15 w dniu 28 października 2023 roku. Rozjemcą pojedynku będzie pan Jesus Gil Manzano.

Pierwszy akt wielkiego przedstawienia

Obserwując pierwsze tygodnie zmagań w La Liga, ciężko oprzeć się wrażeniu, jakoby kampania 2023/2024 miała być jedną z najbardziej wyrównanych na przestrzeni kilku ostatnich lat. Mimo licznych osłabień zarówno Blaugrana jak i popularni Galacticos radzą sobie naprawdę przyzwoicie i o dziwo ich największym rywalem zdaje się na ten moment być rewelacja rozgrywek tj. ekipa Girony.

Stare porzekadło mówiące o tym, iż starcia derbowe rządzą się swoimi prawami, prawdopodobnie po raz kolejny będzie żywe. Już od paru dni można było zaobserwować delikatne podgrzewanie atmosfery z obu stron, co zapowiada nam tradycyjną “walkę na noże” na samej murawie.

Jako że wiecie już FC Barcelona – Real Madryt gdzie oglądać, to nie pozostaje Wam nic innego jak delektować się przebieg tego pojedynku. Kto okaże się lepszy? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niebawem.