FC Barcelona – Sevilla typy i kursy na mecz (29.09.2023)

Wielkie granie na hiszpańskich boiskach rozpoczyna się już późnym piątkowym wieczorem. Do stolicy Katalonii przyjeżdżają bowiem popularni Los Nervionenses. Kto może być górą w tej ciekawej rywalizacji? Sprawdźcie nasze FC Barcelona – Sevilla typy na to spotkanie.

FC Barcelona – Sevilla typy i przewidywania

Poszukując dla Was ciekawych propozycji bukmacherskich na ten pojedynek, rozważaliśmy bardzo wiele opcji. Począwszy od zakładów na gole, przez typy dotyczące strzelców, aż na interesujące opcje związane z rzutami rożnymi. Wybór padł ostatecznie na trzecią z wymienionych propozycji.

Zarówno Blaugrana jak i Sevilla egzekwuje średnio na mecz około 6 kornerów. Czemu zatem w bezpośrednich zmaganiach liczba takich stałych fragmentów gry nie miałaby przekroczyć dziewięciu? Nie ukrywamy, że szanse powodzenia takiego zakładu oceniamy wyjątkowo wysoko.

Barcelona - Sevilla typy

W szeregach Los Nervionenses jest jeden taki gracz, któremu na wygranej nad Barcą będzie zależało z pewnością kilkukrotnie bardziej niż pozostałym. Mowa tu oczywiście o Sergio Ramosie. 37-latek ma we krwi nienawiść do Katalończyków i nic oraz nikt już prawdopodobnie tego nie zmieni.

Choć sam Sergio jest piłkarzem światowej klasy, to zdarzają mu się czasem sytuacje, w których to Hiszpanowi puszczają nerwy. Akurat w starciu z odwiecznym wrogiem o taki przypadek nie będzie raczej zbyt trudno. FC Barcelona – Sevilla typy na żółtą kartkę dla gracza urodzonego w Camas to naszym zdaniem bardzo pewna lokata kapitału.

FC Barcelona – Sevilla ostatnie wyniki

Festiwal strzelecki, jaki urządzili sobie Sevillistas podczas rywalizacji z Almerią wskazuje jasno, że przed Lewym i spółką jedno z najtrudniejszych zadań w bieżących rozgrywkach. Mallorca pokazała, że jeśli się bardzo chce, to można urwać wielkiej Barcelonie punkty. Zespół z Andaluzji nie cofnie się z pewnością ani na krok, by powtórzyć ten sukces.

Ostatnie mecze Barcelony

  • Mallorca – Barcelona 2:2
  • Barcelona – Celta Vigo 3:2
  • Barcelona – Antwerp 5:0

Ostatnie mecze Sevilli

  • Sevilla – Almeria 5:1
  • Osasuna – Sevilla 0:0
  • Sevilla – Lens 1:1

FC Barcelona – Sevilla bezpośrednie mecze

  • Barcelona – Sevilla 3:0
  • Sevilla – Barcelona 0:3
  • Barcelona – Sevilla 1:0

Trzy ostatnie starcia padały łupem Blaugrany, z czego we dwóch rywale zainkasowali aż trzy trafienia. Ciężko stwierdzić, czy tym razem będzie można liczyć na powtórkę, gdyż forma obu ekip jest totalnie nieprzewidywalna.

FC Barcelona – Sevilla kursy bukmacherskie

W sekcji FC Barcelona – Sevilla typy zdecydowaliśmy o wyraźnym faworyzowaniu gospodarzy. Czy podobnie postąpili również legalni polscy bukmacherzy? Tego dowiecie się z niniejszego zestawienia:

Gdzie oglądać FC Barcelona – Sevilla? Transmisja

Przekaz na żywo z tego pojedynku będzie dostępny na antenach stacji Canal + Sport 2. Co z godziną jego startu? O której FC Barcelona – Sevilla? Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 29 września 2023 roku.