FC Barcelona – Villarreal typy i kursy bukmacherskie (27.01.2024)

Przed kibicami Dumy Katalonii kolejny nerwowy wieczór. Czy tym razem ich pupile sprostają oczekiwaniom? O tym w tekście FC Barcelona – Villarreal typy. Miłej lektury.

FC Barcelona – Villarreal typy bukmacherskie

Jedną z wielu istotnych przeszkód Barcy na drodze do powtórzenia sukcesu z poprzedniej kampanii jest brak żelaznego bloku defensywnego. W formacji obronnej Katalończyków nie ma w tej chwili lidera z prawdziwego zdarzenia, jakim w przeszłości był chociażby Carles Puyol. Nawet te nieco niżej notowane zespoły potrafiły przedostać się pod bramkę Lewego i spółki i wiele wskazuje na to, że podobna sztuka powiedzie się również graczom El Submarino Amarillo.

fc-barcelona-villarreal-typy

Należy mieć bezwzględnie na uwadze, że nie tylko 27-krotni mistrzowie Hiszpanii mierzą się ze sporym problemami. Zbyt wesoło nie jest także w szeregach klubu dowodzonego przez Marcelino Garcíę Torala.

Sposobem na dzielne stawianie czoła wyżej notowanym zespołom jest w przypadku tej ekipy jest często gra na granicy faulu. W całej La Liga tylko dwa zespoły mają wyższą średnią otrzymanych kartek w przeliczeniu na jeden mecz aniżeli niedawni triumfatorzy Ligi Europy. FC Barcelona – Villarreal typy na przynajmniej pięć napomnień koloru żółtego uważam tym samym za opcję zdecydowanie wartą uwagi.

FC Barcelona – Villarreal kursy bukmacherskie

Wychodzi na to, że legalni polscy bukmacherzy na czele z firmą STS nie dają gościom najmniejszych szans na wywiezienie korzystnego rezultatu ze stolicy Katalonii. Aktualnie kurs na wygraną Żółtej łodzi podwodnej wynosi aż 7.85, co idealnie oddaje niewielkie prawdopodobieństwo wygranej tej ekipy. Na granicy opłacalności znajduje się wycena ewentualnego zwycięstwa Barcy. Przelicznik oscyluje wokół wartości 1.34. Kursem równym 5.50 określono natomiast wystąpienie podziału oczek.

FC Barcelona – Villarreal bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Wygrana nad Betisem i porażka w takim samym stosunku z Athleticiem Bilbao idealnie oddaje bieżącą dyspozycję Barcelony. Podopieczni Xaviego nie potrafią ustabilizować swojej formy, w związku z tym marzenia o osiągnięciu jakiegokolwiek sukcesu systematycznie się oddalają. W jeszcze gorszym położeniu są zawodnicy Villarrealu. Ekipa z prowincji Castellon przed startem trwającej serii gier znajdowała się na 14. pozycji w lidze i tak naprawdę brak jest w jej przypadku jakichś większych nadziei na poprawę.

Innymi słowy, nie liczylibyśmy na wielkie emocje w ten sobotni wieczór. Wygra prawdopodobnie chłodna kalkulacja i umiejętne rozkładanie sił. Jak pewnie zdążyliście zauważyć w sekcji FC Barcelona – Villarreal typy, intuicja podpowiada mi, że stroną dominującą mimo wszystko będą gospodarze.

Gdzie oglądać FC Barcelona – Villarreal? Transmisja i godzina

Przekaz na żywo z omawianego pojedynku będzie dostępny na antenach stacji Canal+Sport. Pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 18:30 w dniu 27 stycznia bieżącego roku.