FC Kopenhaga – Raków Częstochowa typy i kursy (30.08.2023)

W dotychczasowej historii częstochowskiej drużyny nie było chyba ważniejszego meczu. Czy zespół dowodzony przez Dawida Szwargę zdoła zameldować się w fazie grupowej Ligi Mistrzów? FC Kopenhaga – Raków Częstochowa typy. Miłej lektury!

FC Kopenhaga – Raków Częstochowa typy, kursy i zakłady na mecz

Paradoksalnie to starcia z Karabachem wymagały chyba od częstochowian nieco więcej wysiłku niż ubiegłotygodniowa potyczka z zespołem trenera Jacoba Neestrupa. Delikatna różnica polega tylko na tym, że z tamtych zmagań popularni Krzyżowcy wyszli zwycięsko.

Na Parken emocje będą bez wątpienia sięgały zenitu. Prawdopodobnie nikt z graczy Rakowa nigdy wcześniej nie doświadczył podobnego stresu i presji, jak ta, z którą będzie miał do czynienia w Kopenhadze. Pozostaje mieć tylko nadzieje, że ta presja będzie miała na polską drużynę pozytywny wpływ, a FC Kopenhaga – Raków Częstochowa typy na dorobek bramkowy obu zespołów będą tylko wstępem do korzystnego rezultatu przyjezdnych.

fc-kopenhaga-rakow-czestochowa-typy

Nawet jeśli gospodarze będą potrafili bronić się przez trzy początkowe kwadranse, to Fabian Piasecki i jego klubowi koledzy przystąpią do huraganowych ataków w drugiej części spotkania. Wszak wtedy nie będą mieli już absolutnie nic do stracenia.

Jak pokazała pierwsza odsłona tego dwumeczu, Kopenhagi wcale nie należy się tak obawiać. Przy odrobinie szczęścia aktualni mistrzowie Polski mogli zakończyć tamtą rywalizację z dużo korzystniejszym wynikiem. To, co nie udało się przed tygodniem, trzeba jednak koniecznie wykonać w rewanżu. Upragniona Liga Mistrzów jest tuż za rogiem. Cała naprzód i ani kroku wstecz!

FC Kopenhaga – Raków Częstochowa ostatnie wyniki

Duńczycy w odróżnieniu od podopiecznych Dawida Szwargi toczyli podczas minionego weekendu normalny mecz ligowy. Ciężko powiedzieć, czy wyszło im to na dobre, gdyż oprócz dodatkowego zmęczenia w nogach doznali jeszcze wstydliwej porażki. Liczymy po cichu, że Medaliki zdołają tę sytuację wykorzystać. Nieco podłamany rywal może być łatwym celem do trafienia. Potrzeba tylko nieco cwaniactwa, którego Rakowowi w pierwszym pojedynku było wyraźnie brak.

Ostatnie mecze FC Kopenhagi

  • FC Kopenhaga – Silkeborg 1:3
  • Raków Częstochowa – FC Kopenhaga 0:1
  • Hvidovre IF – FC Kopenhaga 0:2

Ostatnie mecze Rakowa Częstochowa

  • Raków Częstochowa – FC Kopenhaga 0:1
  • Raków Częstochowa – Stal Mielec 2:0
  • Aris – Raków Częstochowa 0:1

FC Kopenhaga – Raków Częstochowa bezpośrednie mecze

  • Raków Częstochowa – FC Kopenhaga 0:1

Ostatnia batalia w Sosnowcu była pierwszą i zarazem jedyną, jaką toczyły dotychczas pomiędzy sobą obie ekipy. Bilans jest więc na ten moment niekorzystny dla częstochowian. Pozostaje zatem tylko mocno ściskać kciuki, by uległo to lada chwila zmianie.

FC Kopenhaga – Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

Jak przedstawiają się nasze FC Kopenhaga – Raków Częstochowa typy już wiecie. Pora zatem przyjrzeć się nieco bliżej kursom. Tym razem na tapet wzięliśmy ofertę firmy Betclic:

Gdzie oglądać FC Kopenhaga – Raków Częstochowa? Transmisja

Relacje live z tego niezwykle interesującego spotkania będzie można śledzić m.in. na antenach stacji TVP Sport, Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Co natomiast z samą godziną jego rozpoczęcia? O której FC Kopenhaga – Raków Częstochowa? Pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 21:00 w dniu 30 sierpnia 2023 roku.