FC Midtjylland – Legia Warszawa typy i kursy (24.08.2023)

Przed Legią niemałe wyzwanie, jakim będzie rywalizacja w ramach finału kwalifikacji Ligi Konferencji Europy. Przed wyjazdowym pojedynkiem z udziałem “Wojskowych” koniecznie sprawdźcie FC Midtjylland – Legia Warszawa typy.

FC Midtjylland – Legia Warszawa typy, kursy i zakłady (el. LKE)

Pora omówić przygotowane przez nas FC Midtjylland – Legia Warszawa typy na mecz, który odbędzie się 24 sierpnia 2023 roku. Przewidujemy, że to spotkanie zakończy się triumfem gospodarzy. Wydaje się, że mają oni silniejszy zespół od Legii i mogą wykorzystać atut w postaci gry przed własną publicznością.

FC Midtjylland - Legia Warszawa typy

Jednocześnie prognozujemy, że pierwszego gola w tym pojedynku wywalczy FC Midtjylland. Skąd taki pomysł? Legia straciła premierowego gola w trzech ostatnich meczach wyjazdowych. Śmiało można zatem stwierdzić, że “Legioniści” nie mają patentu na dobre rozpoczynanie spotkań rozgrywanych poza stolicą.

Przypomnijmy, że konfrontacja FC Midtjylland z Legią Warszawa zadecyduje o tym, czy zespół z naszego kraju zagra w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. 24 sierpnia odbędzie się pierwsze starcie tych dwóch ekip. Do rewanżu dojdzie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie. Ten pojedynek będzie miał miejsce 31 sierpnia 2023 roku. Początek o 21:00. W obu meczach emocji na pewno nie będzie brakować.

FC Midtjylland – Legia Warszawa ostatnie wyniki

Jak ostatnimi czasy sprawowały się te dwa zespoły? Rzućmy okiem na wyniki:

Ostatnie mecze FC Midtjylland

 • FC Midtjylland – Brondby 0:1
 • FC Midtjylland – Omonia 5:1
 • Vejle – FC Midtjylland 1:2

Ostatnie mecze Legii Warszawa

 • Legia Warszawa – Korona Kielce 1:0
 • Austria Wiedeń – Legia Warszawa 3:5
 • Puszcza Niepołomice – Legia Warszawa 1:1

FC Midtjylland – Legia Warszawa bezpośrednie mecze

W przeszłości doszło do dwóch bezpośrednich starć tych dwóch ekip. W obu meczach emocji absolutnie nie brakowało, a o końcowych rozrachunkach decydowały detale.

 • Legia Warszawa – FC Midtjylland 1:0
 • FC Midtjylland – Legia Warszawa 1:0

17 września 2015 roku ekipa FC Midtjylland pokonała zespół ze stolicy naszego kraju 1:0. 26 listopada 2015 roku górą była natomiast Legia Warszawa. “Wojskowi” wygrali u siebie 1:0.

FC Midtjylland – Legia Warszawa kursy bukmacherskie

Znacie już nasze FC Midtjylland – Legia Warszawa typy. A co w kontekście tego pojedynku prognozują bukmacherzy? Ich faworytem jest ekipa gospodarzy.

 • Wygrana FC Midtjylland: 1,99
 • Remis: 3,50
 • Wygrana Legii Warszawa: 3,60

Gdzie oglądać FC Midtjylland – Legia Warszawa? Transmisja

Pojedynek FC Midtjylland – Legia Warszawa odbędzie się 24 sierpnia 2023 roku. O której FC Midtjylland – Legia Warszawa? Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 20:00.

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja. Przekaz live z tego pojedynku znajdziesz na platformie Viaplay. Oczywiście dostęp do tej platformy mają tylko subskrybenci. By móc oglądać rywalizację, konieczne jest uregulowanie opłaty.

A czy będzie dostępny darmowy stream z pojedynku FC Midtjylland – Legia Warszawa? Niestety, nie mamy dobrych informacji w tej sprawie. Tym razem nie zostanie udostępniona legalna transmisja za free.