FC Porto – FC Barcelona gdzie oglądać? Transmisja i stream online (4.10.2023)

FC Porto - FC Barcelona gdzie oglądać
fot. Icon Sport

Będzie ciekawie, będzie się działo! Zachęcamy do tego, by sprawdzić, FC Porto – FC Barcelona gdzie oglądać pojedynek ekip z Portugalii i Hiszpanii. To starcie zostało przewidziane na 4 października 2023 roku. Emocji na pewno nie zabraknie.

Gdzie obejrzeć FC Porto – FC Barcelona? Stream online

Czy będzie dostępny FC Porto – FC Barcelona stream za free? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Okazuje się, że nie będzie szans na to, by zobaczyć transmisję z tego starcia bez ponoszenia żadnych opłat.

Transmisja internetowa co prawda będzie dostępna, jednak obejrzą ją tylko ci, którzy mają dostęp do Polsat Box Go. Konieczne jest zatem wykupienie odpowiedniego pakietu subskrypcyjnego.

Gdzie oglądać FC Porto – FC Barcelona? Transmisja 

Oczywiście zaplanowana została również FC Porto – FC Barcelona transmisja telewizyjna. Przekaz dostępny będzie na kanale Polsat Sport Premium 1. Na pewno warto rozważyć oglądanie tego starcia.

A kiedy w ogóle mecz FC Porto – FC Barcelona zostanie rozegrany? Rywalizacja toczyć się będzie 4 października 2023 roku. Początek meczu w ramach II kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 2023/2024 przewidziany został na godzinę 21:00. Oczywiście polscy kibice na to spotkanie zapewne będą spoglądać szczególnie intensywnie ze względu na kolejny występ Roberta Lewandowskiego.

Kto wygra mecz FC Porto – FC Barcelona?

Wytłumaczyliśmy wam już FC Porto – FC Barcelona gdzie oglądać. W tym miejscu warto jeszcze zauważyć, że faworytem spotkania jest “Duma Katalonii”. Ostatnimi czasy ta ekipa spisywała się naprawdę dobrze i wydaje się, że ma naprawdę duże szanse na to, by odnotować kolejny triumf w tym sezonie.

Czas pokaże, jak ostatecznie potoczy się ten pojedynek. FC Porto na pewno zrobi wszystko, by postawić twarde warunki.