FC Porto – Inter typy i kursy bukmacherskie (14.03.2023)

Przed nami ciekawie zapowiadające się starcie rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów. FC Porto zagra z Interem. Koniecznie przeanalizujcie przygotowane przez nas FC Porto – Inter typy.

FC Porto – Inter typy i przewidywania

Ależ to będzie mecz, ależ szykuje się widowisko! Przestudiujcie nasze FC Porto – Inter typy przed meczem w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Chcecie argumentów? Żaden problem, bardzo proszę! Przeczuwamy, że triumf w tym pojedynku odnotuje zespół z Mediolanu. A wszystko dlatego, że włoska ekipa wygrała cztery z ostatnich pięciu pojedynków z FC Porto. Uważamy, że to niezwykle wymowna statystyka, która sprawia, że można jak najbardziej brać pod uwagę wygraną Interu.

fc-porto-inter-typy

Nasza prognoza wskazuje również na to, że pierwszy gol w tym spotkaniu powędruje na konto portugalskiej drużyny. Takie przeczucia motywujemy faktem, że FC Porto strzeliło premierową bramkę w… dziesięciu ostatnich meczach u siebie! Niesamowity wynik.

Pierwsza potyczka tych dwóch ekip w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów 2022/2023 odbyła się 22 lutego 2023 roku. Wówczas ekipa Interu pokusiła się o minimalny triumf. Spotkanie na San Siro w Mediolanie zakończyło się wynikiem 1:0. Jedynego gola zdobył natomiast Lukaku.

Przed rewanżem sprawa awansu do ćwierćfinału jest niewątpliwie w pełni otwarta. Tutaj tak naprawdę może wydarzyć się wszystko. Czy nasze prognozy się sprawdzą? Czy może jednak piłkarze zdołają czymś zaskoczyć? Wszystkiego dowiemy się już 14 marca w godzinach późnowieczornych.

FC Porto – Inter ostatnie wyniki

Jak ostatnio radziły sobie zespoły z Porto i Mediolanu? Trzeba przyznać, że obie ekipy nie unikały wpadek w postaci porażek w rodzimych rozgrywkach.

Ostatnie mecze Porto

  • FC Porto – Estoril 3:2
  • Chaves – FC Porto 1:3
  • FC Porto – Gil Vicente 1:2

Ostatnie mecze Interu

  • Spezia – Inter 2:1
  • Inter – Lecce 2:0
  • Bologna – Inter 1:0

FC Porto – Inter bezpośrednie mecze

Do ostatniej bezpośredniej konfrontacji tych dwóch ekip doszło 22 lutego 2023 roku. Wówczas skromnie zwyciężył Inter.

  • Inter – FC Porto 1:0
  • Inter – FC Porto 3:2
  • Inter – FC Porto 2:1

Wcześniej również dwukrotnie górą był zespół z Mediolanu. Najpierw zwyciężył 2:1, by następnie pokonać FC Porto 3:2.

FC Porto – Inter kursy bukmacherskie

Przytoczyliśmy już nasze FC Porto – Inter typy. Czas zatem sprawdzić, kogo w roli faworyta stawiają bukmacherzy. Co się okazuje? Że oni murowanego faworyta wcale tutaj nie widzą, ale nieco większe szanse na sukces dają Interowi.

Gdzie oglądać FC Porto – Inter? Transmisja

Spotkanie FC Porto – Inter w ramach rewanżu 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędzie się 14 marca 2023 roku. Początek rywalizacji został zaplanowany na godzinę 21:00.

Wiecie już, o której FC Porto – Inter. Czas zatem jeszcze wskazać, gdzie dostępna będzie bezpośrednia transmisja z tego pojedynku. Mecz będzie można oglądać za pośrednictwem Polsatu Sport Premium 2.