Feyenoord – Ajax typy, kursy, przewidywania 19/11/2021

Okazja wyjątkowa, więc nie mogliśmy tego przegapić. Naprzeciw siebie staną dwie z trzech najbardziej utytułowanych drużyn piłkarskich w Holandii. Która okaże się tym razem zwycięska? Feyenoord – Ajax typy, kursy, przewidywania. Zapraszamy do lektury.

Feyenoord – Ajax typy warte uwagi

Oto nasze najciekawsze propozycje bukmacherskie związane z opisywanym spotkaniem:

feyenoord-ajax-typy

Obie drużyny strzelą bramkę

W dzisiejszym typowaniu nie próbowaliśmy analizować, która z ekip ma większe szanse na zwycięstwo, lecz pochyliliśmy się nieco bardziej nad tematem bramek. Rozpoczynamy od propozycji, zgodnie z którą każda z ekip miałaby trafić do siatki rywala co najmniej po jednym razie. Jak duże jest prawdopodobieństwo pozytywnego rozstrzygnięcia takiego zakładu? Naszym zdaniem bardzo spore. Tylko zwycięzca tej rywalizacji będzie mógł utrzymać blisko kontakt z liderującym PSV. Jest więc o co walczyć.

Powyżej 2.5 goli

Tam, gdzie walka, tam powinny pojawić się również gole. Jako że obydwie drużyny (a w szczególności Ajax) to prawdziwe maszynki do zdobywania bramek, to nie mamy najmniejszych wątpliwości, że kibice zgromadzeni tego popołudnia na De Kuip ujrzą przynajmniej kilka trafień. Nie ma innej opcji.

Więcej niż 10 rzutów rożnych

Ostatnia z propozycji w akapicie Feyenoord – Ajax typy warte uwagi dotyczy natomiast rzutów rożnych. Wiecie, jaką średnią kornerów w przeliczeniu na jedno spotkanie mogą pochwalić się Feyenoord oraz Ajax? Kolejno 7.31 oraz 7.75. Konkretna liczba, prawda? Uważamy, że linia 10 rzutów rożnych będzie dla nich przysłowiową “bułką z masłem”. Tak przynajmniej podpowiada nam rozum.

Feyenoord – Ajax kursy

Kursy bukmacherskie na niniejszą potyczkę przedstawiają się następująco:

Bukmacher Feyenoord Remis Ajax
Fortuna 3.95 4.00 1.77
STS 3.90 3.85 1.81
Betclic 4.00 4.00 1.82
LVBET 4.10 4.10 1.75
forBET 4.00 4.00 1.82

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Zdaje się, że obie ekipy są aktualnie w dość dobrej formie. Można więc przypuszczać, że ich bezpośrednie starcie będzie miało stosunkowo ciekawy przebieg.

Ostatnie bezpośrednie mecze
Feyenoord – Ajax 0:3 (9 maja 2021)
Ajax – Feyenoord 1:0 (17 stycznia 2021)
Ajax – Feyenoord 4:0 (27 października 2019)
5 ostatnich spotkań Feyenoord
Twente – Feyenoord 2:1
Groningen – Feyenoord 1:1
Feyenoord – M. Haifa 2:1
Feyenoord – Sittard 5:0
Feyenoord – Heracles 2:1
5 ostatnich spotkań Ajax
Ajax – Barendrecht 4:0
Ajax – Alkmaar 1:2
Ajax – Sporting 4:2
Ajax – Willem II 5:0
Sparta – Ajax 0:1

Feyenoord – Ajax składy

Skrupulatnie zbierane przez nas informacje wskazują niemal jednoznacznie. Feyenoord oraz Ajax przystąpią do tego meczu w następujących ustawieniach:

FEYENOORD: Marciano; Malacia, Senesi, Trauner, Pedersen; Kokcu, Til, Aursnes; Jahanbakhsh, Sinisterra, Linssen

AJAX: Pasveer; Rensch, Timber, Martinez, Blind; Alvarez, Gravenberch, Berghuis; Antony, Tadic, Haller

Kilku ofensywnie usposobionych zawodników, jakich można dostrzec w powyższych składach, pozwala mieć nadzieję na naprawdę ciekawe starcie. Wbrew pozorom w Eredivisie można czasem obejrzeć bardzo interesujące zmagania. Oby omawiane spotkanie było właśniej jednym z nich.

Feyenoord – Ajax przewidywania

Na ten moment różnice pomiędzy czołową trójką w tabeli Eredivisie są naprawdę minimalne. Każdy nawet najmniejszy błąd którejś z drużyn może być na koniec opłakany w skutkach. Triumfator niedzielnych zmagań znajdzie się bez wątpienia na nieco uprzywilejowanej pozycji. Dla której z ekip finisz 2021 roku okaże się szczęśliwszy? O tym przekonamy się już niebawem.

Feyenoord – Ajax najczęstsze pytania od graczy

  • O której początek meczu Feyenoord Rotterdam – Ajax Amsterdam?

Rozpoczęcie tego spotkania zaplanowano na godz. 14:30 w dniu 19 grudnia 2021 roku.

  • Feyenoord – Ajax typy, o co się zakładać?

Trzy nasze najciekawsze propozycje znajdziecie w artykule Feyenoord – Ajax typy warte uwagi. Pamiętajcie, że to tylko sugestie i to od Was samych zależy, co ostatecznie znajdzie się na Waszym kuponie.