Feyenoord – Marsylia typy, kursy, zapowiedź 28/04/2022

Ostatnie bezpośrednie pojedynki pomiędzy Feyenoordem a Olympique Marsylia miały miejsce przeszło 22 lata temu! Wtedy w dwumeczu górą byli Holendrzy. Czy tym razem będzie podobnie? Feyenoord – Marsylia typy, kursy, zapowiedź. Serdecznie zapraszamy.

Feyenoord – Marsylia typy warte uwagi

W niniejszym akapicie tradycyjnie zamieszczamy kilka naszych najciekawszych propozycji bukmacherskich związanych z opisywanym starciem:

Obie drużyny strzelą gola

Półfinał to już taki etap zmagań, że jakakolwiek kalkulacja nie wchodzi w zasadzie w grę. Tu trzeba grać już na absolutnego maxa. W nudne 0-0 w tym przypadku więc zupełnie nie wierzymy. Tym bardziej, że Liga Konferencji to dla obu ekip jedyne trofeum, jakie może zasilić ich gablotę w trwającym sezonie. Trudno zatem o lepszą mobilizację, czyż nie?

Sinisterra bądź Payet zdobędą bramkę

Zostanie królem strzelców premierowej odsłony Ligi Konferencji będzie bez wątpienia celem Luisa Sinisterry na finiszu tych rozgrywek. Aktualnie liderem klasyfikacji najlepszych bombardierów jest Arthur Cabral, lecz jak wiemy, z uwagi na przenosiny do Fiorentiny nie będzie mu dane poprawić swojego dorobku bramkowego. W szeregach OM w bardzo dobrej dyspozycji jest Dimitri Payet. To właśnie pomiędzy tą dwójką rozegra się zapewne kwestia ewentualnej nagrody dla gracza meczu.

 

feyenoord marsylia typy

Pojedynki rozgrywane w ramach Ligi Konferencji to dla Was za mało? Polecamy więc zerknąć na nasz tekst związany z meczem pomiędzy RB Lipsk a Rangersami, który da nam odpowiedź na pytanie, która z tych drużyn będzie nieco bliższa gry w wielkim finale na zapleczu futbolowej elity.

Feyenoord – Marsylia kursy

Legalni polscy bukmacherzy zdecydowali o wystawieniu następujących kursów na to spotkanie:

Bukmacher Feyenoord Remis Marsylia
Fortuna 2.20 3.65 3.20
STS 2.25 3.55 3.10
PZBUK 2.15 3.40 3.10
Betclic 2.18 3.55 3.20
forBET 2.18 3.55 3.20

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Oto jak wyglądała forma obydwu ekip podczas paru minionych tygodni:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Marsylia – Feyenoord 0:0 (22 marca 2000)
Feyenoord – Marsylia 3:0 (7 grudnia 1999)
5 ostatnich spotkań Feyenoordu
Feyenoord – Utrecht 2:1
Slavia – Feyenoord 1:3
Heracles – Feyenoord 1:4
Feyenoord – Slavia 3:3

Feyenoord – Willem II 2:0
5 ostatnich spotkań Marsylii
Reims – Marsylia 0:1
Marsylia – Nantes 3:2
PSG – Marsylia 2:1
PAOK – Marsylia 0:1
Marsylia – Montpellier 2:0

Feyenoord – Marsylia prognozy

Mimo iż Liga Konferencji to dopiero trzecie europejskie rozgrywki pod tzw. względem ważności, to jej mecze półfinałowe i tak wywołują wśród kibiców spore emocje. Nie ma się w sumie czemu dziwić, gdyż w najlepszej czwórce spotkało się kilka naprawdę solidnych ekip. W opisywanej parze nieco większe szanse na końcowy triumf zdają się mieć chyba Francuzi. Tak przynajmniej uważamy przed rozpoczęciem pierwszej odsłony ich rywalizacji z Feyenoordem. Czy przed rewanżem będziemy myśleć podobnie? Czas pokaże.

Feyenoord – Marsylia najczęściej zadawane pytania

  • O której początek meczu Feyenoord – Olympique Marsylia?

Pierwszy gwizdek tego spotkania powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 21:00 w dniu 28 kwietnia 2022r.

  • Kto będzie sędzią tego pojedynku?

Do prowadzenia tych zawodów wyznaczono pana Michaela Olivera.