Feyenoord – Slavia typy, kursy, zapowiedź 07/04/2022

Czy futbol u naszych południowo-zachodnich sąsiadów ma się dobrze? Udział prażan w ćwierćfinale Ligi Konferencji jest chyba najlepszą odpowiedzią. Feyenoord – Slavia typy, kursy, zapowiedź. Serdecznie zapraszamy.

Feyenoord – Slavia typy warte uwagi

W tym miejscu tradycyjnie publikujemy dla Was trzy nasze najciekawsze propozycje bukmacherskie związane z omawianym starciem:

Feyenoord wygra całe spotkanie

Znaczna lista graczy wykluczonych z udziału w tym spotkaniu sprawiła, że szanse na odniesienie korzystnego rezultatu przez Slavię drastycznie spadły. Gdy zestawimy to z niemal optymalną kadrą ekipy z Rotterdamu, to idealny zakład nasuwa się niemal sam.

Padnie gol w obu połowach

Nie ukrywamy, że mocno wierzymy bardzo ofensywne starcie. Klub z Południa, jak nazywa się często Feyenoord, będzie chciał z pewnością udowodnić swoją wyższość. Zdobycie gola w każdej z połów nie powinno być więc dla nich problemem.

Gospodarze wykonają więcej rzutów rożnych

Mówi się, że statystyki nie kłamią. I one akurat w tym konkretnym przypadku mówią jasno. Feyenoord wykonuje średnio o wiele więcej kornerów od Slavii. Propozycja, zgodnie z którą to Holendrzy częściej dośrodkują piłkę wprost z narożnika boiska wydaje się zatem bardzo kusząca.

 

feyenoord slavia typy

Jeśli ten artykuł nie zaspokoił Waszych oczekiwań, to odsyłamy Was do naszego kolejnego tekstu. Tym razem pod lupę wzięta została potyczka pomiędzy Bragą a Rangersami.

Feyenoord – Slavia kursy

Według legalnych polskich bukmacherów niemal murowanym faworytem są gospodarze. Oto kursy, jakie zdecydowali się wystawić na ich zwycięstwo:

Bukmacher Feyenoord Remis Slavia
Fortuna 1.70 4.20 4.65
STS 1.67 4.15 4.75
3 1.67 4.10 4.70
Betclic 1.71 4.00 4.60
forBET 1.71 4.00 4.60

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Kłamstwem byłoby stwierdzenie, iż obie ekipy prezentowały w ostatnich tygodniach równą formę. Zarówno jednym jak i drugim zdarzyło się parę wpadek. Kto miał ich na koncie więcej? Sprawdźcie to w niniejszym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Slavia – Feyenoord 2:2 (25 listopada 2021)
Feyenoord – Slavia 2:1 (30 września 2021)
5 ostatnich meczów Feyenoordu
Feyenoord – Willem II 2:0
Feyenoord – Waalwijk 3:3
Ajax – Feyenoord 3:2
Feyenoord – Partizan 3:1

Zwolle – Feyenoord 1:2
5 ostatnich meczów Slavii
Pilzno – Slavia 1:1
Slavia – Czeskie Budziejowice 1:0
LASK – Slavia 4:3
Liberec – Slavia 1:0
Slavia – LASK 4:1

Feyenoord – Slavia prognozy

Od zawsze powtarzamy, że w futbolu są oczywiście miejsca na niespodzianki. Niewiele wskazuje jednak na to, że w tym konkretnym przypadku będzie miała ona akurat miejsce. Drużyna z Holandii ma po swojej stronie zdecydowanie więcej atutów. Naszym skromnym zdaniem pozwoli im to rozstrzygnąć te zmagania na swoją korzyść. Być może nawet w dość pokaźnych rozmiarach.

Feyenoord – Slavia pytania od użytkowników

  • O której początek meczu Feyenoord Rotterdam – SK Slavia Praga?

Rozpoczęcie tego starcia zaplanowano na godz. 18:45 w dniu 7 kwietnia 2022r.

  • Gdzie można obejrzeć to spotkanie?

Pojedynek ten będzie można oczywiście śledzić za pośrednictwem platformy Viaplay.