Fiorentina – Lech Poznań typy i kursy (1/4 finału LKE)

Czas na rewanżowe starcie w ćwierćfinale Ligi Konferencji Europy, Fiorentina – Lech Poznań. Typy i analizy bukmacherskie poznasz poniżej. Czy “Kolejorz”, który jest jedną nogą za burtą Ligi Konferencji, będzie w stanie powalczyć o odrobienie strat?

Fiorentina – Lech Poznań typy i kursy bukmacherskie (20.04.2023)

Sprawdziliście już na pewno przygotowane przez nas Fiorentina – Lech Poznań typy. Przede wszystkim prognozujemy, że wygra włoski zespół. Cóż tu wiele mówić, to raczej tzw. pewniak. Fiorentina jest mocniejszym zespołem i pokazała to choćby w trakcie premierowego ćwierćfinału LKE w Poznaniu. Niewątpliwie Lech stanie przed arcytrudnym zadaniem. Wydaje się, że odrobienie strat z pierwszego meczu jest czymś totalnie abstrakcyjnym, ale dopóki piłka jest w grze…

Fiorentina - Lech Poznań typy

Przeczuwamy, że w tym meczu gole będą padać z obu stron. Strzelać będą zatem zarówno zawodnicy Fiorentiny, jak i Lecha Poznań. Skąd właśnie taka prognoza? W siedmiu z ostatnich dziesięciu domowych meczów Fiorentiny obie drużyny strzelały gola. Naszym zdaniem jest to bardzo wymowna statystyka, która sprawia, że tym razem możemy liczyć na podobną sytuację.

W awans Lecha Poznań do półfinału LKE nie wierzy już chyba nikt. W pierwszym meczu zdecydowanie lepiej zaprezentowała się Fiorentina. Już w czwartej minucie Cabral otworzył wynik spotkania. Nieco ponad kwadrans później wyrównał Velde. Niestety, później gole zdobywali już tylko zawodnicy Fiorentiny. Kolejne bramki padały łupem takich zawodników jak Gonzalez, Bonaventura, a także Ikone.

Niektórzy wieszczą, że Fiorentina zostanie triumfatorem Ligi Konferencji Europy. Czy tak rzeczywiście się stanie? Czas pokaże.

Fiorentina – Lech Poznań ostatnie wyniki

Rzućmy okiem na ostatnie wyniki Lecha Poznań i Fiorentiny. Jak wypadały te dwie ekipy?

Ostatnie mecze Fiorentiny

 • Fiorentina – Atalanta 1:1
 • Lech Poznań – Fiorentina 1:4
 • Fiorentina – Spezia 1:1

Ostatnie mecze Lecha Poznań

 • Legia Warszawa – Lech Poznań 2:2
 • Lech Poznań – Fiorentina 1:4
 • Lech Poznań – Warta Poznań 2:0

Fiorentina – Lech Poznań bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie ekipy spotkały się 13 kwietnia 2023 roku. Wtedy Lech Poznań musiał przełknąć gorycz porażki.

 • Lech Poznań – Fiorentina 1:4
 • Lech Poznań – Fiorentina 0:2
 • Fiorentina – Lech Poznań 1:2

A jak było wcześniej? 5 listopada 2015 roku również z triumfu cieszyła się Fiorentina. 22 października 2015 roku górą był natomiast Kolejorz.

Fiorentina – Lech Poznań kursy bukmacherskie

A kto jest faworytem bukmacherów? Fiorentina – Lech Poznań typy nie mogły być inne. Zdecydowanie wyżej stoją notowania włoskiego zespołu, co nikogo na pewno nie dziwi.

 • Wygrana Fiorentiny: 1,31
 • Remis: 5,35
 • Wygrana Lecha Poznań: 9,30

Gdzie oglądać Fiorentina – Lech Poznań? Transmisja

Lech Poznań już 20 kwietnia 2023 roku zmierzy się z Fiorentiną w ramach rewanżowego ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy. O której Fiorentina – Lech Poznań? To spotkanie zostało przewidziane na 18:45.

Oczywiście prowadzona będzie bezpośrednia transmisja z tej konfrontacji. Przekaz live udostępniony zostanie na platformie Viaplay. Na pewno warto sobie wygospodarować trochę czasu, by śledzić to spotkanie. Zanosi się na spore emocje.

OGLĄDAJ TUTAJ