Fiorentina – West Ham gdzie oglądać finał Ligi Konferencji? Transmisja tv, stream online

Fiorentina – West Ham gdzie oglądać finał Ligi Konferencji? Transmisja tv, stream online
fot. Icon Sport

We środowy wieczór czeka nas drugi z trzech finałów europejskich pucharów w sezonie 2022/2023. Fiorentina – West Ham gdzie oglądać finał Ligi Konferencji Europy? Kto ma większe szanse na końcowe zwycięstwo? O tym w niniejszym tekście serdecznie zapraszamy.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Fiorentina – West Ham? Transmisja finału Ligi Konferencji

Fortuna Arena w czeskiej Pradze będzie tym razem miejscem, w którym odbędzie się finał Ligi Konferencji Fiorentina – West Ham. Transmisja telewizyjna z tego wydarzenia nie będzie niestety dostępna. Gdzie zatem można śledzić przebieg tego prestiżowego pojedynku? Szczegółowe informacje w dalszej części tekstu.

Gdzie obejrzeć finał Ligi Konferencji Fiorentina – West Ham? Stream online

Fani futbolu na najwyższym światowym poziomie sprawdzają już zapewne nerwowo, czy uda im się znaleźć Fiorentina – West Ham stream za free. Wiele wskazuje na to, że nie będzie to niestety możliwe, gdyż jedyną legalną transmisję przeprowadza platforma streamingowa Viaplay. Tam za najprostszy pakiet zawierający transmisje sportowe trzeba zapłacić dokładnie 40 PLN.

Viaplay
Szczegóły
Oglądaj na żywo

viaplay

Oglądaj transmisje na TV, komputerze lub telefonie, korzystając z platformy Viaplay.

 
OGLĄDAJ TUTAJ
 

Jeśli chodzi o wynik samego starcia, to wytypowanie go nie należy do rzeczy najprostszych. Już sama obecność obu ekip w decydującym meczu rozgrywek jest olbrzymią niespodzianką. Nie zapominajmy bowiem, że zawodnicy The Hammers jeszcze kilka tygodni temu drżeli o swój ligowy byt w Premier League. Teraz na szali mają swój największy sukces od czasów zwycięstwa w Pucharze Zdobywców Pucharów oraz Pucharze Intertoto sprzed kilkudziesięciu dobrych lat.

W bardzo podobnym położeniu była jakiś czas temu również ekipa ze stolicy Toskanii. Tam także zadziały się prawdziwe futbolowe cuda. Vincenzo Italiano za obdarzenie go zaufaniem podziękował w najlepszy z możliwych sposobów. Do wykonania pozostał jednak jeszcze jeden najważniejszy krok.

Fiorentina – West Ham gdzie oglądać finał Ligi Konferencji Europy już wiecie. Naszą opinię na temat jego rozstrzygnięcia także znacie. Co zatem innego Wam pozostaje? Chyba tylko cierpliwie czekać na pierwszy gwizdek sędziego Carlos del Cerro Grande. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że Hiszpan nie będzie starał się być pierwszoplanową postacią tego wydarzenia, jak kilku jego rodaków w przeszłości.