Fiorentina – West Ham typy, kursy i zakłady (07.06.2023)

Praska Fortuna Arena będzie tym razem gościła dwie najlepsze ekipy w kończącej się odsłonie Ligi Konferencji Europy. Która z drużyn ma większe szanse na końcowy triumf? Sprawdźcie Fiorentina – West Ham typy oraz rzućcie okiem na kursy, w których dzieje się naprawdę sporo.

Fiorentina – West Ham typy i kursy na finał Ligi Konferencji Europy

Zaufanie to w poważnym futbolu coś absolutnie niespotykanego. Gdyby Vincenzo Italiano oraz David Moyes trafili w swoich klubach na innych działaczy, to za sterami obu tych ekip już dawno zasiadałby ktoś inny. Wiara w wyjście drużyny na prostą jednak popłaciła, czego dobitnym dowodem jest udział Fioletowych oraz The Hammers w potyczce rozstrzygającej o zwycięstwie w najnowszej odsłonie Ligi Konferencji Europy.

Całkiem możliwe, że dla każdej z tych ekip środowe spotkanie będzie jedyną szansą na zdobycie prestiżowego międzynarodowego trofeum na przestrzeni kilkunastu najbliższych lat. Determinacja w dążeniu do wygranej powinna być tym samym ogromna. Oby tylko jej konsekwencją były liczne trafienia, a nie kary wymierzane przez arbitra.

fiorentina-west-ham-typy

O ile typowanie bezpośredniego zwycięstwa którejś z drużyn to przysłowiowe wróżenie z fusów, o tyle wskazanie zespołu egzekwującego prawdopodobnie większą ilość rzutów rożnych to już działanie poparte dość solidnym argumentami.

Gdy przeanalizujemy statystyki minionego sezonu włoskiej Serie A, to widać jak na dłoni, że Viola nie miała sobie równych, jeśli chodzi o średnią liczbę wykonywanych kornerów w przeliczeniu na jedno spotkanie.

Stawka finałowego starcia z Młotami będzie determinowała na pewno w podopiecznych Vincenzo Italiano nieznane dotąd pokłady energii. Jedynym sposobem oddalenia zagrożenia od własnej bramki dla Anglików może być zatem ekspediowanie piłki poza linię boczną bądź też końcową boiska. Uważamy więc, że Fiorentina – West Ham typy na więcej kornerów na koncie ekipy z Półwyspu Apenińskiego to naprawdę ciekawa opcja.

Fiorentina – West Ham ostatnie wyniki

Finisz sezonu szczególnie w wykonaniu zespołu ze stolicy Toskanii wyglądał naprawdę przyzwoicie. Równorzędna pucharowa walka z Interem oraz wygrane nad Romą i Sassuolo mimo sporych trudności podczas samych meczów to wyraźny sygnał w stronę Łukasza Fabiańskiego i jego klubowych kolegów. Londyńczyków czeka arcytrudne zadanie, a my najpewniej będziemy świadkami jednego z najciekawszych starć finałowych ostatnich lat. Nie wiemy jak Wy, ale my już zacieramy nerwowo ręce na samą myśl o nim.

Ostatnie mecze Fiorentiny 

  • Sassuolo – Fiorentina 1:3
  • Fiorentina – Roma 2:1
  • Fiorentina – Inter 1:2

Ostatnie mecze West Hamu

  • Leicester – West Ham 2:1
  • West Ham – Leeds 3:1
  • AZ Alkmaar – West Ham 0:1

Fiorentina – West Ham bezpośrednie mecze

brak

Fiorentina – West Ham kursy bukmacherskie

Nasze Fiorentina – West Ham typy są w zasadzie idealnym odzwierciedleniem tego, co dzieje się w sekcji poświęconej kursom. Bukmacherzy nie mają bladego pojęcia, która z drużyn wygra ten finał. O końcowym sukcesie zadecyduje więc najpewniej dyspozycja dnia.

Gdzie oglądać Fiorentina – West Ham? Transmisja

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. O której Fiorentina – West Ham? Wedle oficjalnego harmonogramu pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 21:00 w dniu 7 czerwca bieżącego roku.