Football Manager 2024 premiera, kiedy? Data wydania

Football Manager 2024 premiera, kiedy? Data wydania

Fani popularnej gry dla miłośników piłki nożnej zastanawiają się, kiedy nastąpi Football Manager 2024 premiera. Rozwiewamy wątpliwości w tej sprawie i przedstawiamy orientacyjny termin premiery tej produkcji. Warto zapoznać się z tymi informacjami.

Kiedy Football Manager 2024? Data premiery

Gracze z niecierpliwością czekają na moment, w którym nastąpi Football Manager 2024 premiera. Kiedy do tego dojdzie? Informacje, które pojawiają się w sieci, wskazują na to, że Football Manager 2024 ujrzy światło dzienne w czwartym kwartale 2023 roku. Dokładny termin premiery na razie nie jest jednak znany.

“Sports Interactive nie podało jeszcze oficjalnej daty premiery Football Managera 2024, ale możemy przypuszczać, że będzie zbliżona do zeszłorocznej. Najpopularniejszy symulator piłkarski trafi więc w ręce graczy prawdopodobnie w pierwszej połowie listopada, a beta dostępna będzie, podobnie jak rok temu, dwa tygodnie przed oficjalną premierą” – spostrzega natomiast serwis geek.x-com.pl.

W tym miejscu warto odnotować, że podobnie jak rok temu, pojawią się trzy wersje gry. Chodzi o Football Manager 2024 PC, Football Manager 2024 Console oraz Football Manager 2024 Touch. Gra zatem będzie dostępna zarówno na komputery osobiste, jak i konsole PlayStation, Xbox czy też Nintendo Switch. Będzie można ją zainstalować także na urządzeniach mobilnych z Androidem czy IOS-em.

Gracze znajdą Football Manager 2024 w przeróżnych bibliotekach. Chodzi o takie platformy jak Steam, Epic Games, Game Pass, Microsoft Store i Apple Arcade.

Jakie nowości w Football Manager 2024?

Gracze zastanawiają się Football Manager 2024 kiedy premiera, ale i rozmyślają o nowościach w popularnej grze. Co się zmieni względem poprzedniej odsłony? Tutaj trzeba postawić duży znak zapytania. Wiadomo niewiele, choć trzeba przyznać, że bardzo ważna zmiana została już ogłoszona i bezsprzecznie bardzo ucieszyła graczy.

Wydawca gry, a więc Sports Interactive, potwierdził już, że pojawi się możliwość przeniesienia kariery z Football Manager 2023 do Football Manager 2024. Wydaje się, że na tę opcję gracze czekali z niecierpliwością. Nie brakowało takich, którzy bardzo żałowali, że nie mogą kontynuować dobrze rozwiniętej rozgrywki w nowej edycji gry. Teraz to się zmieni. Sports Interactive zapowiedziało, że podobnie będzie w kolejnych latach.

“Skorzystają na tym chociażby subskrybenci Game Passa czy Apple Arcade, którzy tracili swoje save’y zaraz po premierze nowej wersji gry. Wynikało to z umów, zgodnie z którymi, starsza edycja musiała ustąpić nowej i tym samym znikała z biblioteki” – spostrzegają eksperci z Xcom.

Będą też mniejsze lub większe nowości czy przeróbki tego, co już doskonale znamy z Football Managera. Z zapowiedzi jasno wynika, że Football Manager ma być najbardziej kompletną wersją grą spośród wszystkich dotychczasowych produkcji pod tym szyldem. Wszelkie opcje mają być dopracowane w jak największym stopniu.

Z pojawiających się doniesień wynika, że prawdopodobnie zwiększy się liczba licencjonowanych lig. Przewijają się spekulacje, że gracze będą mogli cieszyć się swobodnym dostępem do rozgrywek ligi hiszpańskiej czy też tureckiej. Być może będą jakieś ulepszenia w kontekście rozmów z zespołem czy poszczególnymi zawodnikami.

Niewykluczone też, że sami gracze będą udzielać niewygodnych wywiadów, gdy tylko nie będą zadowoleni z gry czy też atmosfery w zespole. Może też się tak zdarzyć na linii manager – dziennikarze.

Na razie mamy jednak do czynienia głównie z plotkami. Na oficjalne informacje w sprawie planowanych zmian trzeba jeszcze trochę poczekać. Konieczne jest uzbrojenie się w cierpliwość.