Football Manager 2024 wymagania sprzętowe

Football Manager 2024 wymagania sprzętowe

Jak przedstawiają się Football Manager 2024 wymagania sprzętowe? Warto sprawdzić, jaką specyfikację musi mieć sprzęt, by móc swobodnie grać w FM 2024. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje.

Wymagania Football Manager 2024

Poniżej zamieszczamy Football Manager 2024 wymagania sprzętowe dla PC. Jaką specyfikację powinien mieć komputer, by gra FM 2024 działała bez żadnych problemów?

  • System operacyjny: Windows 10/11;
  • Procesor: Intel Core 2 lub AMD Athlon 64 X2;
  • Pamięć: 4 GB RAM;
  • Karta graficzna: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT, AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – wymaga 256MB VRAM;
  • Miejsce na dysku: 7 GB dostępnej przestrzeni.

Twórcy gry Football Manager 2024 zapewniają, że ta produkcja gwarantuje sporo nowości.

FM24 jest wypełniony nowymi dodatkami, które pogłębiają immersję i podnoszą wrażenia z rozgrywki dzięki ulepszeniom w składach, zarządzaniu ludźmi, budowaniu drużyny, dniu meczowym i wielu innych – dowiadujemy się z komunikatu prasowego dotycząego tej gry.

Football Manager 2024: cena, najważniejsze informacje

Gra Football Manager 2024 jest częścią najpopularniejszej serii symulatorów menedżera klubu piłki nożnej. Każda kolejna odsłona tej produkcji oferuje coraz to więcej możliwości. Pojawiają się też dodatkowe elementy.

Oczywiście fundamentalnym założeniem gry Football Manager jest możliwość zarządzania całym klubem piłkarskim. Rozgrywka polega przede wszystkim na analizie tabel, wykresów, a także obserwacji treningów swoich podopiecznych.

W grze odbywa się szkolenie zawodników, śledzenie ich rozwoju, a także monitorowanie rynku transferowego i przygotowywanie się do każdego kolejnego spotkania.

Celem jest zwycięstwo i zdobycie mistrzostwa, a poza tym za priorytet uznaje się to, by klub jak najlepiej prosperował pod względem materialno-marketingowym.

Kiedy dojdzie do premiery gry Football Manager 2024 i jaka będzie cena tego produktu? Nade wszystko warto podkreślić, że z gry będzie można korzystać od 6 listopada 2023 roku. Gra dostępna będzie na takie platformy jak PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, iOS, a także Android.

W preorderze dostęp do Football Managera 2024 można uzyskać za 224,10 zł. Wszystko za sprawą zniżki na poziomie dziesięciu procent. Cena regularna to z kolei 249 złotych. Z pewnością nie zabraknie chętnych do nabycia FM 2024.